De puntstukken zijn geïsoleerd, Bovendien beide puntstukken precies andersom.Als jij rode draad aan rode draad koppelt, blauw aan blauw, heb je sowieso kortsluiting. Ze zitten precies verkeerd om.Als je deze kruising recht toe recht aan gebruikt geeft die geen kortsluiting, dus ben jij er blijkbaar iets anders mee van plan. Graag een overzicht van de situatie waarin die gebruikt wordt. Ik vermoed dat er eerder stripjes doorgezaagd moeten worden.
Ik zie nu ook dat je draadjes gesoldeerd hebt die rail en puntstuk met elkaar verbinden ? Is dat zo ?Waarom denk je dat de rail daar geïsoleerd is van het puntstuk ? En die overbrug je ? Mag niet, want dat geeft sluiting.
De schuine verbindingsstrippen grijpen over het puntstuk heen en die zijn nodig om de spoorstaven door te verbinden. Er loopt ook nog een koperstripje recht naar de zijkant, dat zit aan het puntstuk. Als je daar niks mee doet is het puntstuk dood, het doet niks voor de stroomafname. Als je wil dat de puntstukken wel meedoen kun je ze via een omschakelcontact spanning geven, afhankelijk van de gekozen route.En hoe het allemaal aan elkaar zit kun je achterhalen met een universeelmeter op weerstandsbereik.