Vanmiddag eindelijk weer eens tijd en daarom even getest of de oude Lenz set met de LZ en de LV100 samenwerkt met de z21-emulator.Nee dus. De LZ100 heeft versienummer 2.2 en dat is waarschijnlijk de oorzaak.Niet-draadloos met een LH100 werkt het wel.De andere set met de LZV100 heeft versienummer 3.5 en die doet het allemaal wel.Ik neem a.s woensdag dus de "nieuwe" Lenz set mee om te testen.Leen.
Ik ben benieuwd
@Leen: Als je aan de gang wil met de multimaus Pro en de z21 (de witte): Ik weet niet of het zo gaat. Ik weet wel dat je via een softwareupdate de Multimaus Pro een update kan geven om via Loconet op een Z21 (de zwarte) aan te sluiten.
Ronald, we gaan niet met de Multimaus Pro aan de gang, maar met de Roco 10813 WLAN-muis:
De WLAN-muis zou geschikt moeten zijn voor de z21. Er staat weliswaar op de site bij "(z21start combined with WLAN Package)", maar dat zien we dan wel weer. De mijne zou in week 37 komen.