Weten jullie waar mogelijk een (korte) cursus te volgen is?
Ik heb ik Almere een airbrush cursus gevolgd:http://www.airbrush-almere.nl/Kost wat, maar dan heb je ook wat.Leen.
Tja, het is een kwestie van oefenen. Mijn eerste goederenwagonnetje ziet er naast een fabrieksmodel ook niet zo geweldig uit: het dak van een personenrijtuig, m'n tweede object, ging me al beter af, en is veel fijner en mooier gespoten dan de goederenwagen.Veel hangt af van de verdunning van de verf: te dik geeft al snel kans op oneffenheden en een niet strak resultaat.
ik heb gekeken op de site , en heb op zich wel intresse in een basis cursus , maar weet je dan ook wat dat gaat kosten ?? , want dat kan ik niet op de site vinden
dan denk ik toch eens zoiets te volgen , ik word er altijd wijzer van dan nu , want nu krijg ik echt geen verf uit me airbrusch ,alleen lucht , en dan kan ik weer beginnen met schoonmaken
Op de site van KleiNSpoor.nl staan de meng verhoudingen van verf om te spuiten. Dit is we een beetje lak soort afhankelijk. Voor hun lak is deze verhouding prima.