Maar die asjes houden gewoon heel slecht het soldeer....
Maar die asjes houden gewoon heel slecht het soldeer (zijn ook 2 typen volgens mij, ik heb namelijk rails die waarvan de beding weg kan snijden, maar ook een versie waarvan het afbrokkelt als je snijdt)
Je gebruikt consequent het woord asjes, maar het zijn lasjes.Die raillassen van Fleischmann zijn van roestvriij staal, en dat is lastig te solderen. Je maakt het toch wel heet genoeg?
Ik heb het al vaker gezegd, gewoon even de vijl erover heen, dan soldeert het prima.
Flexrail heeft een zachte bedding (logisch anders buigt het zo moeilijk )De gewonde rails heeft een harde bedding. Prima met een dremel te bewerken, of met een Roco zaagje. Brokkelt er niets.Gr.Eric
Misschien ligt het aan de grootte van de soldeerbout? Je moet een soldeerbout hebben die kort alles heel erg warm kan stoken zodat je vloeimiddel begint te vloeien.Andre