Egbert,Aan Sander zijn betoog toe te voegen:Sluit wissel(straten) ook aan op de detectie secties.Je zult er alleen maar voordeel van hebben bij het rijden met koploper (issels worden pas vrij gegeven voor volgende treinen als ze echt vrij zijn!).Kees-Jan
- De aanname dat de inrij- en stopsectie 20 cm zijn moet je nuanceren. Ga je N-spoor of H0-spoor rijden ? Mijn indruk is dat 20 cm minumaal / te kort is.
-(3)- De terugmeld-decoders onderling hebben dan een eigen Loconet netwerkkabel naat het Loconet Netwerk. Dat is niet noodzakelijk een ringleiding.
@Kees-Jan, of wisselstraten voor Koploper op een bezetmelder moeten worden aangesloten betwijfel ik. Ik kan niet zo snel vinden dat het niet mag, maar ik kan ook nergens vinden dat het geadviseerd wordt. Volgens mij heeft het geen directe invloed op vrijgeven van een blok - dat werkt anders.
20 cm gaat prima, ... Ik gebruik 20 cm bij de opstelsporen om maximale opstelruimte te creëren. ...