Dinamo genereert per blok een DCC signaal binnen het adres bereik van een DCC loc decoder, niet van een accessory decoder.Dinamo heeft ook geen dcc bus.Groet Ronald.
Je kan een tweede (dcc-) centrale aan itrain hangen. En zo een DCC-bus te krijgen. Er zijn aardig wat "zelfbouw"-centrales die volgens standaard protocollen praten. En dus ook met iTrain.
Maar ik wil dus Dinamo blijven gebruiken voor de besturing van treinen ivm mogelijkheid analoge treinen.
Wat is de reden dat je niet in al je locomotieven een DCC decoder stopt? Dan kan je gewoon DCC gaan rijden?
DCC++ EX werkt prima samen met de Arcomora.Toen ik onderstaande video maakte werkte de DCC++ EX software alleen met de zogenaamde MADA adressering dus met een Module adres en een Poort adres. In de meest recente versie is ook de enkele Poort adressering mogelijk. Voor meer info, zie de website van DCC++ EXhttps://dcc-ex.com/Ik heb deze video gemaakt over Rocrail / DCC++ EX en Arsigdec.https://youtu.be/hqlRroWJKJk