Ho deze was ik ff vergeten,dit is de route die wijdie dag gemaakt hebben.Onlangs teruggevonden en ingelijst gr Ed.
En ik vind het huisstijl geel steeds mooier worden
Daarna via de betuwelijn naar Geldermalsen waar om 17.10 de 1315 binnenkomt op spoor 1 met een zouttrein van Belgie via Weert naar Hengelo. Daarna via Tiel verder naar Arnhem.
Ziet er voor mij qua (vooral voorste) wagens meer uit als dolime-trein naar Biliton in Veendam