Lukas, Er is een verschil tussen de LR (Lenz Rückmelder) en de LB (Lenz Belegtmelder). De LB zorgt voor de stroomdetectie, en de LR zorgt voor de daadwerkelijke melding via de RS bus. De LR kun je gebruiken met stroommelders (bv de LB101), maar ook met bijvoorbeeld reedcontactjes.Joeri
Tot zover had ik het wel begrepen, alleen ik kom op een prijs uit van pakweg 25 euro bij Conrad voor die bezetmeldings schakeling (8 stuks). Als ik die RS-8 van LDT ook voor 25 euro meer heb, dan ga ik toch niet solderen? Vandaar ik me afvroeg of het werkelijk een euro of 3 per melder kost, en waarom men dan nog soldeert?
Kun je hier eens een boodschappenlijstje plaatsen van wat je dacht te bestellen bij Conrad? Misschien kunnen we nog wat besparingsadviezen geven.