maar als ik van Rotterdam naar Amersfoort moet informeer ik ook eerst op van a naar beter.nl en bekijk ik de files en buienradar. Zo ook als ik morgen naar de Hermitage wil.
Nou Edgar, het is wel een beetje vreemd om als school zonder dergelijke voorbereiding naar een willekeurig museum af te reizen.
Raar inderdaad dat de buschauffeur hier gaat klagen en niet op het buschauffeursforum. Sinds wanneer mag de buschauffeur mee naar binnen trouwens? In mijn tijd moest de chauffeur bij de bus blijven.
Als dat aan de orde is zeker, maar inmiddels lijkt het erop dat er niet zoveel aan de hand was en moet het meer worden geplaatst in een lange reeks azijnberichten van Cottage aangaande het museum. Ik geloof er trouwens niks van dat een chauffeur in de regel pas 's morgens hoort waar de reis naartoe gaat.