Mee eens Jan-Peter. Ik heb een paar Uhlenbrocks, maar het zal mijn favoriet niet worden. Eigenlijk blijf ik voortaan het liefst bij Esu lok-pilot's ... alhoewel .. laatst had ik ook wat strubbelingen met een LP-5. Maar goed de BR 81 met Uhlenbrock is gekalibreerd en rijdt mooi. Ook de digitale koppelingen werken naar behoren. Wellicht binnenkort even een video van deze lok.De BR 81 op het kalibratie/test spoor. Goed is te zien hoe het kalibratie/test-spoor tevoorschijn komt indien klaptafels in de neer-stand staan en de 2 fietsmodules zijn verwijderd.
Het lijkt overigens wel of je je voeten kunt vegen op dat neergeklapte deel
Ik heb indertijd zelf een decoder in mijn BR 81 geprikt. Ik meen van Fleischmann (was dat misschien Uhlenbrock?). De loc is bij mij echter buitengewoon gevoelig voor vuil op de rails. Eigenlijk kun je er alleen maar analoog mee rijden.
1.Waar haal je de tijd vandaan? 2.In een ander draadje heb ik Reinout en Duikeend gevraagd om mee te doen als figurant in het volgende verhaal.
"You got it Basjuh Eastwood"
Wel vreemd dat de loc digitaal bestuurd hapert en analoog goed rijdt.