Ja, dan kunnen we tegen die tijd weer klagen dat er geen BKD is bewaard. *helder moment* Dat maakt ook niet meer uit eigenlijk, er zijn al geen BKD's meer. Aanvullen met plan W kan nog, daar zijn er nog drie van.
Wadloper was echt iets voor de STAR geweest. Dichtbij het oude gebied....
Hier ben ik het eigenlijk niet mee eens. Uit dit verhaal kun je opmaken dat het eigenlijk niet zoveel uitmaakt wat je opknapt want het reizend publiek weet er toch eigenlijk niks van.
Een aantal andere pogingen zijn vroegtijdig gestrand wegens te grote onderlinge menings verschillen bij (destijds aankomende) mislukte stichtingen. Een stichting oprichten een optie?!Greetz:Menno
kopen? Alleen voor overbrengen ben je al enkele tienduizenden euro's kwijt, en dan heb je nog geen trein gekocht.
qua bolkoppen is er ook nog een leuk vraagstuk,wat ga je doen met het benelux stuurstandrijtuig?Ga je dat weer origineel maken (een RD heette dat geloof ik) of laat je het zo en in elk geval van buiten weer in benelux kleuren. Het heeft langer als BNL rijtuig bestaan als RD in elk geval!