Via Z21 app, naar 'CV-programmering' en dan naar 'program On Main (POM)'.Daar vul je 'Adres locomotief' in (bij mij was dat 52) en bij 'CV adres' vul je 256 in.Dan bij 'CV-waarde' "1" invullen en drie keer (3x) op CV Vastleggen drukken. Na elke keer wel ff wachten totdat rechtsboven het balkje boven 'STOP' weer van groen naar blauw gekleurd is.Daarna begint de lok een aantal keren te rijd om zich te 'calibreren'.Dat was het.Maar zoals gezegd......het is weliswaar een kleine verbetering, maar het is bij lange na niet wat de ESU decoders doen.
Er zat nog helemaal geen decoder en/of speaker in de hippel. Ik heb de 22000 gekocht, en daar gaat nu een LS 5 + een Piko speaker in.
Als je om wat van reden de decoder eruit moet halen, is het waardeloos als deze vast zit aan de speaker.
Even serieus ik kan dit helemaal niet volgen, of begrijpen.Zijn alle decoders al kapot, rijd de loc niet, waar gaat het precies over?
Snap die keuze van ESU ook niet elke dragerprint plux22 maar ook mtc21 heeft soldeer pads voor de speaker.