Het probleem zit bij de hogere leiding, die vinden het gewoon makkelijker om de hele zaak plat te gooien.
Treinpersoneel heeft nu de kans om de staatssecretaris meer details toe te sturen, om te zorgen dat het niet bij politiek bla-bla van de directie blijft.
Met alles onder "één dak" zoals voorheen bij de oude NS heb je véél kortere en directere communicatielijnen en kan je derhalve véél sneller schakelen en inspelen op veranderingen.
Dat zal dan anoniem moeten gebeuren. En dan nog is het nog maar de vraag of het ook daar terecht komt
De NS is een (bijna) volledig geautomatiseerd bedrijf.
Dan had je zondag dus landelijk geen treinen meer gehad, want de kleine bedrijven reden gewoon. De grote NS lag plat.Behalve NS internationaal, die bleef gewoon rijden