In onderstaande link wordt geadviseerd om de rails door te slijpen om hetzelfde effect te verkrijgen en dus geen problemen met timing van omschakelen.http://www.wiringfordcc.com/switches_peco.htm
Het dooslijpen van de rais net boven de tongen is lastiger maar te doen
Ik ben begonnen met de ombouw van mijn wissels op deze manier en soldeer draadjes tussen de tongen en de buitenrails. Dat gaat prima hoor. Even de plastc bielsjes opensnijden aan de onderkant zodat er ruimte ontstaat en dan een klein draadje solderen. Het dooslijpen van de rais net boven de tongen is lastiger maar te doen
Wat gebruik je voor het doorslijpen? Dremel? Draadzaag?
Er is ook nog de jbf-manier en dat is zagen in je wissels.
This is the simplest optionbut some locomotives with long wheelbasesmay electrically short the open point blade/switch rail and the stock rail by touchingboth rails simultaneously. If your rollingstock suffers from this problem, applyoption 2 below.
Deze zaagsnede wordt ook toegepast ter voorkoming van ongewilde kortsluiting (die je juist bij digitaal rijden niet wilt ivm afschakelen van de centrale) tussen de niet aanliggende wisseltong en de rail zelf. Door onjuiste wielafstand kan een wielflens contact maken tussen de rail en de niet aanliggende, tegengesteld gepoolde wisseltong.
Door onjuiste wielafstand kan een wielflens contact maken tussen de rail en de niet aanliggende, tegengesteld gepoolde wisseltong.