steek een paar kadee's , ga daar 10 minuten mee spelen.experimentje kost je een paar euro, maar ik denk dat je niet anders meer wilt.Dat elektrische loskoppelen is best oke, nadeel is dat je alleen de lok ervan voorziet.Er wordt hier wel eens wat lacherig gedaan over die amerikanen, maar koppelen en loskoppelen hebben ze wel voor elkaar daar.
Alleen op basis van de roco kortkoppeling is er nog geen filmpje. Daar zoek ik al tijden naar. Of hij staat er wel maar zie ik het verschil niet tussen de marklin kortkoppeling en van roco.Mvg Mark
@Allen: in Amerika is er een octrooi (Kadee dacht ik) waarbij ontkoppeld wordt op afstand met behulp van geheugendraad, waarop een passende stroom gezet wordt. Aansturing via een decoder. Gebruikt iemand dat systeem al?