@ W Dagevos,Sorry maar met zo iemand ga je toch meteen GEEN verdere zaken mee doen, lees het zelf nogmaals, dan vraag je toch om bezeikt te worden.Marktplaats waarschuwd hier wel degelijk voor, LET op als er extreem hoog wordt geboden...enz.
Wat ik wel vervelend vind is dat er bergen met mensen zijn die een goederenwagen of rijtuig als "treinstel "te koop aanbieden, om nog maar te zwijgen over alle stoethaspels die het verschil tussen een hondekop en plan V niet weten. Dat maakt het zoeken op trefwoord wel weer onnodig lastig.
Wat ik nu ga zeggen klinkt misschien heel raar, maar niet iedereen is hobbyist hoor. Er zijn zat mensen die via via aan treintjes komen, of ze eeuwen geleden een keer hebben gekocht.
heen en weer ?
schompus ?