...Dat snappen we al lang, maar gezien het feit dat de vloot ICRm op dit moment nog tot 2022 in de boeken staat zal NSR het toch tot die datum wel willen volhouden met de loc's 1700. Waarom er dan niet ook maar wat DD-AR / DDZ achter hangen wat je toch al hebt.
Ik denk juist van wel, het scheelt er toch weer een paar. Ach, in die tijd kan je nog wel met de 1700 voort of een 186/189 leasen.
Inderdaad, en als je die INT ook met een BR186/189 gaat rijden hoeft er zelfs geen locwissel in Bad Bentheim plaats te vinden, scheelt ook weer tijd.
Voor DDM-1 is het te hopen dat het reizigersaanbod snel aantrekt, zodat NSR weer met een materieeltekort komt te zitten.........Jeroen
Ik denk dat het wel los zal lopen inmiddels.
Dat dachten ze alle voorgaande keren ook 2011 economisch herstel, 2012 reizigersgroei, 2013 materieeltekort?
weet iemand hoe je daar foto's kunt maken?
dat wordt moeilijk, ik ken het daar niet zo goed en volgens mij is het daar ook niet heel makkelijk foto's maken (behalve uit het treinraampje).weet iemand hoe je daar foto's kunt maken?