Dus als het in de papieren loopt heb je gewoon een duur artikel gekocht, maar dat wist je al bij het indrukken van de "enter".
Zo heb ik de muren het liefst
Ja dat is zeker juridisch bindend!Dus altijd even goed nadenken voor je een bod doet.Heb zelf tot nu toe goede ervaringen met eBay. Vooral in Europa behalve in Italie.Een aantal jaren geleden het nodige in de USA en Canada gekocht. Tegenwoordig niet meer want meneer de douane kan tegenwoordig erg vervelend zijn zeker vooral als ze precies gaan uitzoeken wat de inhoud van het pakket waard is. Kan lekker in de papieren lopen.
Maar het prettige is dat de "muren" op het forum geen Berlijnse muren zijn
Deze gaat spannend worden, denk ik! Bello in 0 voor erg weinig geldhttps://www.marktplaats.nl/v/hobby-en-vrije-tijd/modeltreinen-h0/m2080682366-hele-mooie-stoomlocomotief?utm_source=android_social&utm_content=vip&utm_medium=android_social&utm_campaign=socialbuttonsMoet te mooi om waar te zijn...Bas