En enkel de 1606 ziet er een beetje toonbaar uit. De rest zit helemaal onder de bagger waar geen zak aan gedaan wordt,ze beginnen al aardig op DB Schenker te lijken!
Maar zoals ACTS met haar locs om gaat is het eigenlijk dweilen met de kraan open. Een schande, je locs behoren je visitekaartje te zijn.
Nee, een betrouwbare treindienst hoort je visitekaartje te zijn. En verder kost het gewoon een heleboel geld en - belangrijker - worden de locs uit de normale dienst onttrokken. Neemt niet weg dat ik het persoonlijk ook liever anders had gezien, maar zo werkt het op het moment helaas niet.
Ik denk dat Bernd doelt op het rijden van de Leeuwarden-shuttle met de 189 092. Een foto hiervan is te vinden op de site van Björn Nielsen (2e foto van boven)Gertjan.
En....hebben jullie die betrouwbare treindienst? Kom op joh.....je weet zelf het antwoord wel.