In het iTrain manual kan ik zo 1,2,3 niets vinden over module banen.Van RocRail is bekend dat die er mee om kan gaan en daar hebben we inmiddels ook ervaring mee.Het gaat erom dat we een gemotiveerd besluit binnen de club kunnen nemen, er zijn nl een paar iTrain aanhangers, maar volgens anderen is dat niet bruikbaar voor modulebanen.
@Ben: In Rocrail kun je een baanplan per module maken, en die verschillende baanplannen kun je dan "eenvoudig" aan elkaar knopen. Het hele fijne weet ik er niet van, maar dit is het basisprincipeGroeten, Jos
Met iTrain kan dat ook.Thijs
Vraag al op iTrain-forum gesteld? Mijn ervaring is dan je dan snel het juiste antwoord hebt.
Wat? Het vooraf definiëren van inbrengen (1-N modules) incl. melder adressen etc. en die vervolgens, als het baanplan bekend is, aan elkaar knopen ? Want daar gaat het ons om.