Waar blijft die V200 nu?Groet,Gerard van der Sel.
Ik heb geen BR 103 met aanhang. Maar mocht jij of een ander forumlid wel een exemplaar met passende rijtuigen hebben en de moeite willen nemen om er mee naar Tiel te komen dan wil ik met alle plezier een fotoserie van maken.
Kan het nog langer?
Ik heb een Fleischmann BR 103 uit begin jaren 80 liggen. De uitvoering met schorten en schaarstroomafnemers. En een stel passende rijtuigen. Nu ben ik toevallig binnenkort in Tiel. Ik kan 'm meenemen. Maar als je liever een recent model op de foto wilt zetten begrijp ik dat helemaal.
Bedankt voor je BR 103 aanbod maar ik wil ooit toch liever een modernere versie op de foto zetten. Deze zal (??) denk ik wat mooier zijn.En eerlijk gezegd heb ik liever dat je in plaats van de 103 een mooie oude stomer meebrengt. Want ik wel eens gehoord dat je heel gave exemplaren hebt Tot zaterdag!