als je een IC van DB AG tijdvak 6 op schaal 1:87 wilt, dan is Roco naar mijn weten de enige fabrikant.
Het Bordbistro rijtuig heeft halfronde tafels aan het raam met ronde banken eromheen. Alles in lichtbruin en dat zou volgens mij met blauwe banken uitgevoerd moeten zijn. Het 1e klas gedeelte van t rijtuig heeft zachtroze fauteuils aan witte rechthoekige tafels.
(Mij gaat het erom dat ik die mooie witte rijtuigen elke dag door ons Twentse landschap zie rijden en tsja...dan wil je ze ook graag in 1:87).De 1e klas (Avmz 108.1) volgt ergens met de kerst.
Verder komt hier door Twente het BordBistro rijtuig en geen Bordbistro rijtuig....maar op internet vind ik wel weer foto's van IC rijtuigen met Bordbistro erop. Dus kennelijk bestaan beide aanduidingen? type is wel ARkimbz.