Ja en de huizen markt,of de markt voor nieuwbouw bedrijven terreinen gaan de laatste tijd echt vooruit Aangezien de nieuwbouw projecten nog redelijk op hun achterste rusten vanwege iets wat men crisis noemt,zal het voorlopig wel loslopen met welke discussie dan ook.
Je kunt gerust stellen dat "die interessante grond" de enige reden is dat het niet voor museale doeleinden in gebruik is. En dat er nog niets gebeurd is, komt omdat ambtelijke molens langzaam malen. Die loods naast de HTMU is zo'n beetje een jaar geleden gesloopt.Groetjes,Emiel
Maar in die buurt niet hoor. Hier bestaat nog ateeds het verschijnsel kijkfile met biedbriefjes voor de meest gewilde huizen, staat een huis gemiddeld een maand of drie te koop en heb je nieuwbouw met inschrijflijsten op iedere beschikbare postzegel grond, alleen is die grond er haast niet. Hier kunnen Prorail en de gemeente nog wat verdienen om de financiële gaten te helpen dichten. Vandaar dus mijn veronderstelling.
Het Spoorwegmuseum zal zijn aansluiting echt wel houden,
Hoe hoog is dat percentage dan volgens het museum?
Je moet natuurlijk wle open staan voor de argumenten van anderen, anders heeft discussiëren weinig zin.Geloof nu maar dat de afspraken met de eigenaresse van de grond en de Gemeente Utrecht wel kloppen.