Met Kodak failliet is het eigenlijk zonde om die vrachtwagen om te bouwen. Vind ik wel een leuke herinnering aan een monumentaal bedrijf.
Doe mij maar die kodakado Overigens, werd vrijdag gebeld dat mijn bestelling binnen was. Ik had geen idee waar Peperkamp het over had, bleek dat ik 4 Artitec C12c's had besteld samen met zo'n bagagewagen. Of ik ff 300 euro kwam brengen Nou ja, vooruit dan maar. Heb ze nu binnen, allemaal periode 2. Kan niet anders zeggen dan dat het supermooie rijtuigen zijn. Maar eerlijk gezegd steekt er 1 bovenuit en dat is toch wel de kleine stalen D, wat een grappig rijtuigje is het eigenlijk. Ja, mooie aanwinsten!Sent from my iPad using Tapatalk HD
Uit concurrentie-overwegingen hoef je dat model in ieder geval niet meer weg te moffelen!
Zie je de naam van dit topic, Tom? Foto's, het volk wil foto's.
Een aangezien we de technische verschillen maar al te goed kenden, wilde er echt niemand een geel doosje. Voor geen goud.
Al een tijdje binnen de Roco 72867 MY1148 en de Roco 72868 MY1147.Uitpakken ging nog juist .