@ EelcoScandinavië IG is wel degelijk afgesplits!!! Begin van dit jaar al opMIJN verzoek door Gert van den Heuvel. Het heeft eerst in*Ditjes en Datjes* gestaan.. Omdat er toen ook al onnodig gezever in werd geplaatst! Dat je graag over worst praat, prima. Maar danin het Unox Forum. Daarbij wisten er al mensen uit datzelfde topic dat ik om een veeg aktie zou vragen. Dat had ik zaterdag al tijdens Eurospoor al laten weten. En wat dan nog? Ik ben toen het topicgestart om net als de Britse liefhebbers een eigen draadje te hebben.En ik vergezeld door een aantal meelezers, irriteren ons aan het onnodigposten van niets zeggende postings. Dat jij dat niet appericieerd, is jou probleem. Daar wen je maar aan, en anders lees je het maar niet meer.Wat ik met dit topic overgens ook niet deed, maar werd er op gewezen.
nou nee, de zweedse dog dus. Dit soort geknetter richting denen schijnt een zweedse gewoonte te wezen, kijk Riget er maar op na. DANSKJÄVLAR!
En ik vergezeld door een aantal meelezers, irriteren ons aan het onnodigposten van niets zeggende postings. Dat jij dat niet appericieerd, is jou probleem. Daar wen je maar aan, en anders lees je het maar niet meer.
En mag ik eerdere posts trouwens afleiden dat er tussen Zweden en Denen net zoiets heerst als tussen Engelsen en Schotten, Belgen en Nederlanders of Beiers en "Overige-Duitsers"?
@Steef, je hebt wel gelijk, ging wel een beetje door worsten etc, das ook niet de bedoeling.Ik vind het draadje leuk om te volgen. Punt.
Dit vind ik just for fun en sfeervol. Helaas is dit niet meer live mee te maken.
In dit sfeerdraadje ging het over worst, in de Scandinavie IG over lekker eten in Denemarken.