wij komen met 2 man, retourtje r'dam utrecht 16,80 ppParkeren utrecht met de auto 11,- en benzine voor zo'n 100 kilometer op en neer zeg 15,-Dat scheelt alweer een broodje kip of kroket in de hal
Modern Amerikaans: Kato, Athearn, Atlas, etc.Tenminste: als dat er ligt...
Ik kom ook met de auto, alleen de auto gaat bij de baas in de parkeergarage, moet ik alleen iets verder lopen.Maar die garage is dan wel maar 11 Euro goedkoper als het parkeerterrein van de Jaarbeurs.
..deze zaterdag, met Guy Forsyth,
Zo te lezen volgt hier over een paar weken een nieuw draadje: Inkooplijst Köln. Ik heb deze keer geen inkooplijst. Ik zie wel of ik iets leuks tegen kom.mvg,Gert
Ik hoop een plan V te vinden voor onder de €140,-
Ik zoek boeren hekjes van Noch in n,bouwpaketten van stadsgebouwen van Vollmer,verder zie ik wel wat ik tegenkom waar ik zo niet meer aan dacht,maar toch wil hebben.Mijn kameraad hoopt daar de Twents-lint van Fleischmann te kunnen aanschaffen,ik hoop het,die modellen zijn schaars,verder schaft hij rails en wissels aan voor zijn baan waar ik aan mee ga bouwen,ach ja,Eurospoor is altijd al een mooi dagje uit waar ik,wij naar uit zien .