c. Retourzendingen worden in alle gevallen slechts geaccepteerd indien zij vooraf bij Totaltrain zijn aangemeld, indien zij zijn voorzien zijn van een uniek retournummer en indien de verpakking van het product onbeschadigd is. De kosten van retourzendingen komen in alle gevallen voor rekening van de klant.
a. Totaltrain is niet aansprakelijk voor schade, die niet aan opzet of grove schuld van Totaltrain is toe te rekenen dan wel ontstaan is door omstandigheden die niet voor risico van Totaltrain komen.
c. Totaltrain is niet aansprakelijk voor misverstaan, vertragingen of niet behoorlijk overkomen van bestellingen en mededelingen ten gevolge van het gebruik van Internet of enig ander communicatiemiddel in het verkeer tussen de klant en Totaltrain, tenzij en voorzover sprake mocht zijn van opzet of grove schuld van Totaltrain.
d. Aansprakelijkheid voor schade waartegen de klant reeds is verzekerd wordt ten alle tijden door Totaltrain uitgesloten.
b. Totaltrain garandeert niet dat de aan u geleverde producten geen inbreuk maken op enig (ongeschreven) intellectueel en/of industrieel eigendomsrechten van derden.
12. Toepasselijk rechtOp alle rechtsbetrekkingen tussen Totaltrain en haar klanten is Nederlands recht van toepassing.
Ook wonderlijk dat er ads van Google op de TT-site staan die je naar de concurrentie willen lokken.