Ik heb net een turkooise 1100 van Roco aangeschaftHet artikelnummer is 63657 en de loc heeft een wit dak en grijze draaistellen.Maar is de loc nog iets te pimpen ?
de draaistellen van de 1300 in turkooise (Mehano)
Ik meen dat de draaistellen van een 1300 ook lichtgrijs waren, maar op een film van de openingstrein van de electrificatie Meppel-Leeuwarden/ Groningen rijdt een 1300 met erg lichte bufferbladen. Wit ? Grijs ? Geen blank metaal, lijkt me. Misschien dat iemand daar ook iets over weet ?
de kleur klopt niet helemaal van de 1122 bij een 1200 hebben ze orginele kleur groen gevonden onder de buffers staat ergens op een site weet alleen even waar zo niet
Sowieso kan je de lantaarnijzers en kranen van de remslangen rood maken en van de isolatoren op het dak het bovenste deel zwart maken.