Weet het type zo niet meer uit t hoofd maar was zo'n rijtuig van erges tussen 1850 & 1920. (heeft ook in de RM op foto gestaan).Het plan van een DH1 in de collectie was destijds in de ijskast gezet vertelde de conservator van het NSM.
Menno : iets willen ondernemen waarvan de uitkomst bij voorbaat al vaststaat klinkt redelijk zinloos. Verder hebben die beide clubs een bepaalde toekomstvisie, de vraag is ook in hoeverre een DH-1 of DH-2 in die visie past. En als laatste : behalve veel geld zal er ook heel veel tijd in de DH-1's en DH-2's moeten worden gestoken, ze zijn de laatste jaren amper onderhouden en dus redelijk op.
Ja lag ook aan de NSFS maar het Project van de SR1 ging voor op het overnemen van een DH1 (DH2 was geen ruimte voor) & de opknap beurt van de 3737 (de oude dame) zou te duur zijn uitgevallen dus paste ook niet.