Doel:€250.00
Donaties:€88.00

Per saldo:€-162.00

Steun ons nu!

Laatst bijgewerkt
op 03-06-2025

Vacature: secretaris bestuur
Algemeen

De stichting

Recente berichten

Toon hier je nieuwe (model-) spooraanwinst(en)... door RikM
Vandaag om 09:45:40
NS stoomlocomotief serie boeken door orientexpress
Vandaag om 09:44:12
Yet Another Servo Decoder door Eric v C
Vandaag om 09:42:32
Roco Plan T door 008200
Vandaag om 09:33:23
Onlangs gespot - gefotografeerd, de links door Jeroen Water
Vandaag om 09:33:03
BR-18.6 Schaal-0. door FritsT
Vandaag om 09:30:01
Klein baantje 1200x1200mm door spoorijzer
Vandaag om 09:09:06
Fleischmania Nostalgia door spoorijzer
Vandaag om 09:01:26
Mijn eerste H0-modeltreinbaan in aanbouw door Wim Vink
Vandaag om 08:59:18
Intermittende kortsluiting door Klaas Zondervan
Vandaag om 08:56:29
Stichting 3rail 20 jaar jubileumwagen! door Sascha [St. 3rail]
Vandaag om 08:49:35
365 "Het is weekend foto's" door Wim Vink
Vandaag om 08:21:23
Sfeer op je modelbaan door SvenW
Vandaag om 07:49:19
Toon hier je pas gereed gekomen (model-)spoorbouwsels ... door Frits C
Vandaag om 07:01:47
Defecte spanningsregelaar - Esu Ecos 2 - EcoSlink extended door Peter.v.L
Vandaag om 06:58:44
wisselaandrijving MTB door saskia
Vandaag om 00:06:06
The Micro Model Railway Dispatch door Ronald Halma
06 July 2025, 23:03:18
Laadstation noodsluitseinlantaarn door DE2 180
06 July 2025, 22:54:36
Bahnstrecke 5867 door Frank 123
06 July 2025, 22:21:28
Mallnitzer Tauernbahnstrecke ÖBB N Spoor door Schachbrett
06 July 2025, 21:56:58
Gewoon wat busfoto's door Huup
06 July 2025, 21:49:38
oud philotrain nummering systeem door orientexpress
06 July 2025, 21:38:50
Station Roodeschool door Torikoos
06 July 2025, 21:24:40
Stalen D 4 deurs spoor 0 door moonlicht
06 July 2025, 20:53:32
"Litter Bin" voor Brits spoor en Britse modelspoorprojecten door Paulus
06 July 2025, 20:51:12
Viesmann 5214 pendelautomaat vraag door Robvl
06 July 2025, 19:33:57
Rhätische Bahn in 0m; van Filisur naar Stuls door Rody v. G.
06 July 2025, 19:18:45
Locomotiefverlichting brand met Rocomuis niet, met JMRI wel..... door Josephes
06 July 2025, 19:05:56
Länderbahn en Reichsbahn locomotieven. door Huup
06 July 2025, 18:37:17
Gekke/vreemde/rare filmpjes en video's met treinen erin. door Rody v. G.
06 July 2025, 18:34:34
  

Auteur Topic: Bentheimer Eisenbahn AG- dochterbedrijven.  (gelezen 699 keer)

Hans Reints

  • हार्दिक शुभ कामनाएँ مع أطيب التحيات
  • Moderator
  • Offline Offline
  • Berichten: 12435
    • sleutelspoor
Bentheimer Eisenbahn AG- dochterbedrijven.
« Gepost op: 21 June 2025, 13:42:56 »


Om jullie het idee te geven hoe of dat de Bentheimer Eisenbahn AG in elkaar zit, heb ik, samen met Google, het volgende uitgevogeld.


Bentheimer Eisenbahn AG

Door het brede assortiment van de Bentheimer Eisenbahn AG en haar dochterondernemingen zijn zij in staat om aantrekkelijke en gedifferentieerde diensten aan te bieden die zijn afgestemd op de behoeften van de klanten in de regio.
De BE ziet het als haar taak om de vervoersontwikkeling in de regio mede vorm te geven. De aantrekkelijkheid van de regio Bentheim wordt immers in doorslaggevende mate bepaald door de verkeersomstandigheden van vandaag en in de toekomst.
De Bentheimer Eisenbahn AG heeft tegenwoordig verschillende dochterondernemingen die onder de paraplu van de AG vallen.
Deze diensten zijn nauw met elkaar verbonden, en met de meer dan 400 medewerkers, bieden zij de klanten van de Bentheimer Eisenbahn AG elke dag weer op maat gemaakte hoogwaardige diensten.
De activiteiten van Bentheimer Eisenbahn AG en haar dochterondernemingen zijn onder te verdelen in:
Het personenvervoer per autobus en per rail
Goederenvervoer per spoor en vrachtauto
Spoorweginfrastructuur
Expeditie en logistiek
Containeroverslag
Parkeerbeheer
Eigen Werkplaatsen in Nordhorn
En de Reismarkt.
Met een wegennet van ongeveer 1.280 km is de Bentheimer Eisenbahn AG de grootste aanbieder van het lokale openbaar vervoer in het district Grafschaft Bentheim.


In opdracht van de LNVG verzorgt de Bentheimer Eisenbahn AG op de RB56 het personenvervoer tussen Bad Bentheim en Neuenhaus. Hiervoor gebruikt de BE de Blauw/Witte Regiopa Express LINT 41stellen.
Het goederenvervoer over het spoor tussen Bad Bentheim en Coevorden (NL) wordt door de Bentheimer Eisenbahn geëxploiteerd evenals de werkplaats voor spoorvoertuigen in Nordhorn.


BE Netz GmbH is een vrij jonge loot aan de boom van de BE en is verantwoordelijk voor de spoorweginfrastructuur. De locomotief die hiervoor wordt ingezet is geel van kleur en heeft het kenmerk HT1


Nutzfarzeugen GmbH Nordhorn

In opdracht van het district Grafschaft Bentheim verzorgt Nutzfahrzeuge GmbH Nordhorn stads- en lijnbusdiensten, inclusief het schoolvervoer, door de hele regio. Daarnaast biedt Nutzfahrzeuge GmbH Nordhorn ook touringcar reizen aan naar verschillende bestemmingen in Duitsland en verder Europa in. De werkplaats in Nordhorn voert alle onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan deze bussen uit.
(Op het busvervoer kom ik later terug)



Het Grafschafter Logistikzentrum en de Bentheimer Eisenbahn AG zijn samen gevestigd aan de Otto-Hahn-Straße in Nordhorn en bieden expeditie- en logistieke diensten aan. Hier worden de goederen van klanten veilig behandeld en opgeslagen. In de planning van 2026 is opgenomen dat het expeditie centrum op een vrijgekomen stuk grond aan de Otto-Hahnstrasse drastisch uitbereid zal worden. Nu al zijn de trucks van Kraftverkehr Emsland GmbH in heel Duitsland, en ook in het grensgebied met Nederland, onderweg naar hun klanten. In nauwe samenwerking met EuroTerminal Emmen-Coevorden-Hardenberg b.v. wordt de containeroverslag uitgevoerd van de weg naar het spoor of vice versa. De EuroTerminal is een centrale en belangrijke containeroverslagfaciliteit voor goederen van en naar andere Europese landen en de wereld.
Kraftverkehr Emsland GmbH opende in 2022 een nieuw, modern logistiek magazijn in Coevorden (NL).


Het Grafschafter Parkraum Management GmbH houdt zich bezig met het beheer en de ontwikkeling van parkeerplaatsen in het graafschap Bentheim. Het proefproject van het jonge bedrijf was de parkeergarage bij de Euregio-kliniek in Nordhorn. GPM Bad Bentheim is gespecialiseerd in parkmanagement. Opgericht door de stad Bad Bentheim en de Bentheimer Eisenbahn AG, heeft het bedrijf zich ten doel gesteld de parkeercapaciteit in de stad te verbeteren en in de loop van de tijd uit te breiden.


 Reisebüro Berndt GmbH
Met in totaal 10 reisbureaus die zowel in de (binnen)steden als ook op de Stations van de Bentheimer te vinden zijn, is Reisebüro Berndt GmbH de grootste aanbieder van vacantiereizen in de Regio. Reisebüro Berndt GmbH is ook het juiste aanspreekpunt voor al uw privé en/of zakenreizen in de provincie Bentheim, Emsland of in het naburige Noordrijn-Westfalen. De reisexperts staan u graag terzijde.

Hieronder gaan we (straks) verder met het uitsplitsen van de dienstvakken
« Laatst bewerkt op: 21 June 2025, 16:10:02 door Hans Reints »
Dit forum is net een lopend buffet, je neemt wat je lekker vindt en wat je niet lust laat je liggen.