Hoi David,Nog een tip over de omgeving bij de rolbrug. Een rolbrug past men alleen maar toe als er geen ruimte is om wissels neer te leggen. In jouw situatie zou zo’n rolbrug prima kunnen, maar zorg er dan wel voor dat op de open plekken tussen de sporen gebouwen komen te staan, waardoor er geen ruimte meer is voor een paar wissels. Op zo’n manier oogt een rolbrug realistisch. Dat betekent wel dat je in het huidige plan gebouwen voor je sporen krijgt en je daardoor minder van he treinen ziet. Ook dat is heel realistisch, imaar dat moet je wel willen.Jeroen
Is het niet logischer de achterste (opstel-schaduw-)sporen zo veel mogelijk uit het zicht te houden in plaats van ze omhoog, dus meer in het gezicht te positioneren ?
Mooi dat je een werkgever hebt die jou zo veel ruimte geeft.
Is het misschien verstandiger om eerst een "schil" over je tempex te maken en dan pas strooigoed e.d.? Dat werkt echt veel beter hoor.