Doel:€250.00
Donaties:€88.00

Per saldo:€-162.00

Steun ons nu!

Laatst bijgewerkt
op 03-06-2025

Vacature: secretaris bestuur
Algemeen

De stichting

Recente berichten

Heroplage Artitec Plan W? door spoorijzer
Vandaag om 16:49:08
Toon hier je nieuwe (model-) spooraanwinst(en)... door Karben
Vandaag om 16:49:06
Mijn eerste H0-modeltreinbaan in aanbouw door puntenglijder
Vandaag om 16:41:15
VERPLAATST: Klein baantje 1200x1200mm door Duikeend
Vandaag om 16:40:26
Spoor 1 nem of finescale door FritsT
Vandaag om 16:32:42
Klein baantje 1200x1200mm door tijgernootje
Vandaag om 16:32:07
Ronald doet de Fork Challenge! door Ronald Halma
Vandaag om 16:26:47
Groningers blij verrast met opening station, maar er is ook reden voor gemopper door Huup
Vandaag om 16:24:49
Bentheimer Eisenbahn, gisteren, vandaag en morgen. door Hans Reints
Vandaag om 16:15:27
Defensie wil oude koplopers ombouwen tot hospitaaltrein door MarcNL
Vandaag om 16:09:01
Länderbahn en Reichsbahn locomotieven. door puntenglijder
Vandaag om 16:08:38
Even wachten nog...... (1:45 op 0,16 m2) door Scratchbuilt
Vandaag om 15:49:05
Raadplaatje door Huup
Vandaag om 15:29:30
Hulp gevraagd: Yamorc YD7010 en ESU loksound door saskia
Vandaag om 14:58:10
De Projecten van RetroJack door RetroJack
Vandaag om 14:23:39
Spoorwegmuseum krimpt collectie in door henk
Vandaag om 14:00:41
DB Cargo gaat op Betuweroute proeven doen met automatisch rijdende locomotief door henk
Vandaag om 13:56:24
Ervaringen met veilingsites enzo (Marktplaats, Ebay, Catawiki, etc). door Martijn1974
Vandaag om 12:37:55
De Hasseberg (spoor nul op 9mm) door spoorijzer
Vandaag om 11:18:45
Ombouw Hornby LMS Class 2P 4-4-0 naar NS 2100 door puntenglijder
Vandaag om 11:12:51
"Ein kleines Kalkwerk", een nieuwe tentoonstellingsbaan door Eric v C
Vandaag om 11:08:38
ICR-rijtuigen, voor welk merk ga je? LSmodels, PBmodels, Exact Train of Piko? door spoorijzer
Vandaag om 11:07:52
365 "Het is weekend foto's" door Wim Vink
Vandaag om 10:43:07
Een NS 5500 knutselen door vpeters1984
Vandaag om 10:11:25
Westinghouse en knorr luchtpomp wat is het verschil? door orientexpress
Vandaag om 10:03:13
De bouw van mijn modelbaan in Thailand door puntenglijder
Vandaag om 09:23:25
Onlangs gespot - gefotografeerd, de foto's door Loki
Vandaag om 09:08:56
Nederland jaren 50 op basis van mijn roots door spoorijzer
Vandaag om 07:07:40
Sfeer op je modelbaan door Rody v. G.
13 July 2025, 22:48:25
BR-18.6 Schaal-0. door Benelux795
13 July 2025, 20:03:26
  

Auteur Topic: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023  (gelezen 37954 keer)

Besselspoor

  • Offline Offline
  • Berichten: 5334
  • Team Mitropa - OHMB
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #60 Gepost op: 07 February 2023, 11:55:25 »
Dat is ook makkelijk als het bij je in de achtertuin is.
Het is ook voor mij nog een half uur met de auto hoor. Okee, geen anderhalf zoals bij jou.. Maar wat ik hier wil zeggen is dat het beeld wat je vormt van een evenement niet bepaald zou moeten worden door wat iedereen er van te voren over te klagen heeft omdat de organisator niet werkt zoals ze dat graag willen.
Natuurlijk kan de info beter, maar je gaat naar een modelspoorbeurs omdat je modelspoor liefhebber bent, of je gaat niet. Eurospoor was ook vaak een groot deel herhaling van al bekeken banen, maar ook een tweede kans om dingen nog eens rustig te bekijken, bekenden te ontmoeten en leuke aanwinsten op de kop te tikken.
En je verder te laten verrassen door bouwwerken die je óf eerder niet goed bekeken had omdat er 3 rijen rugzakken voor je neus stonden, of die je niet eerder gezien had en toch de moeite waard blijken.
Met die insteek bepaal je of je gaat. Of niet. Maar al het negatieve geleuter vooraf bij elk evenement (ook in heel andere takken van sport) werkt onnodige irritatie op.
« Laatst bewerkt op: 07 February 2023, 12:00:01 door Besselspoor »
RETROBAHN A.G.

Biessendorf

  • Offline Offline
  • Berichten: 1548
  • Carpe diem
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #61 Gepost op: 07 February 2023, 12:04:11 »
werkt onnodige irritatie ergernis op.

                  6

Om de humor er in te houden Bessel  ;)
Carpe Diem

Ronald Halma

  • Organisator US Convention Nederland
  • Offline Offline
  • Berichten: 17800
  • Modelrailroading is fun!
    • Team USA Metusa Junction
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #62 Gepost op: 07 February 2023, 12:06:28 »
Niks negatiefs, Bessel. Tis de tijd en afstand. Knal er wel 20 liter benzine a 1,75 door. Dan is het wel leuk om te weten wat je kunt verwachten.

Eurospoor was ook vaak een groot deel herhaling van al bekeken banen, maar ook een tweede kans om dingen nog eens rustig te bekijken, bekenden te ontmoeten en leuke aanwinsten op de kop te tikken.

Daar wist ik wat er stond en waar het stond. En bepaalde mede mijn keuze ;)

Ad Cleijsen

  • Offline Offline
  • Berichten: 1027
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #63 Gepost op: 07 February 2023, 12:12:25 »
@consolidation
Hoi,
Heb even je berichtjes doorgebladerd en meteen gezien dat ik ook al meerdere jaren met veel plezier naar je baantjes heb staan louwen, met wat geluk door het gedrang heen ook met je kunnen kleppen.

Heb er nu geen gezicht bij, maar ik kijk er naar uit om je nieuwe creatie te mogen aanschouwen.

Groet en tot zaterdag, of misschien toch vrijdag (agenda aan het omgooien :)
Ad
« Laatst bewerkt op: 07 February 2023, 12:17:07 door Ad Cleijsen »

Rsd1000

  • Offline Offline
  • Berichten: 153
    • Fotostop
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #64 Gepost op: 07 February 2023, 12:24:06 »
Hallo,

Modelspoorvereniging Post B uit Roosendaal zal er ook staan. Deze keer met het AW / Bw Rosenthal in H0.

Vriendelijke groeten,

Arno
« Laatst bewerkt op: 07 February 2023, 12:31:45 door Rsd1000 »

Martin Domburg

  • Offline Offline
  • Berichten: 1807
  • Discussie is gezond
    • Domburg Train Support
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #65 Gepost op: 07 February 2023, 15:05:21 »
Ik krijg net te horen dat we van Roco/Fleischmann weer pennen, mokken en kalenders weg mogen geven.... Echt weer een topactie van Jurgen!

En we gaan iets doen om de hoge entreeprijzen te compenseren.
Je moet wat om er het beste van te maken als standhouder

Ik ben nog even in conclaaf met mijn opperbevelhebber......... Er volgt snel meer
Ik heb een mening, helaas uit ik die wel eens.  Ach ja beter een ster op je ring, dan een ring in je ster. Dan vallen je treinen om.

Hé een vogeltje! sorry waar ging het over?

Gouda

  • Offline Offline
  • Berichten: 1234
  • kaas, kaars en siroopwafel
    • Railclub Utrecht
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #66 Gepost op: 07 February 2023, 15:17:29 »
N-baan en H0-baan Railclub Utrecht zijn ook aanwezig.
Nederlandse diesels zijn mijn favoriet.

Ronaldk

  • Offline Offline
  • Berichten: 8805
    • Bouw Endstation der Linie: Bahnhof Poggendam
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #67 Gepost op: 07 February 2023, 16:37:46 »
Maar wat ik hier wil zeggen is dat het beeld wat je vormt van een evenement niet bepaald zou moeten worden door wat iedereen er van te voren over te klagen heeft omdat de organisator niet werkt zoals ze dat graag willen.

De organisatie van de beurs laat twee hele verschillende kanten zien. Dat is meer een dingetje.

Natuurlijk kan de info beter, maar je gaat naar een modelspoorbeurs omdat je modelspoor liefhebber bent, of je gaat niet. Eurospoor was ook vaak een groot deel herhaling van al bekeken banen, maar ook een tweede kans om dingen nog eens rustig te bekijken, bekenden te ontmoeten en leuke aanwinsten op de kop te tikken.En je verder te laten verrassen door bouwwerken die je óf eerder niet goed bekeken had omdat er 3 rijen rugzakken voor je neus stonden, of die je niet eerder gezien had en toch de moeite waard blijken. Met die insteek bepaal je of je gaat.
Of niet.

De organisatie geeft aan in zijn communicatie: 10.000 m2 modelspoor.  4 grote hallen modelspoor met wat "lego-onderdelen". Goed, dat lego deel zie je vaker bij modelspoorbeurzen dus niets aan de hand  :)







In samenwerking met De bouwsteen wordt de beurs georganiseerd. Ze willen meer bieden dan alleen een modelspoorbeurs. En dat gaat zeker gebeuren als je de link van De bouwsteen volgt. Zie het onderstaande van de website van de Bouwsteen:



4.000 m2 van de 10.000m2 vullen met Steentjes. Dan kom je uit op ongeveer 40% van het bruto beursoppervlak. Dan is het niet alleen "treintjes" maar "Steentjes" en "treintjes". Noem dat dan ook in je communicatie van je "modelspoorbeurs". Zeker als de verstokte modelspoortreinenliefhebber (zoals je zelf aangeeft) komt vooral de treintjes en niet voor de steentjes.  :) Dan ben je ook eerlijk in je communicatie naar de mensen toe. Het lijkt nu of de organisatie probeert het evenement bij de modelspoorliefhebbers te verkopen als "heel veel treintjes met een beetje lego" terwijl het 60 - 40 is. Dat is een heel ander evenement. Niet dat het een slecht evenement is maar dat geeft een andere dynamiek. Mogelijk is het een gat in de markt en is het een daverend succes.

Het eerlijke communiceren doet de bouwsteen.eu namelijk wel. Die zijn blij dat ze 4.000m2 van de 10.000m2 mogen vullen. Dat is eerlijk als Lego-liefhebber weet je dat als je naar de beurs gaat 4.000m2 Lego gaat vinden en 6.000 m2 treintjes.  :)

Maar al het negatieve geleuter vooraf bij elk evenement (ook in heel andere takken van sport) werkt onnodige irritatie op.

Valt wel mee. De meeste beurzen geven een deelnemerslijst af. Zeker van de tentoonstellingsbanen. Dat is heel normaal. Dan weet je wat er ongeveer gaat komen. Het is ook leuk voor de deelnemers. Krijgen ze wat bekendheid. Als bezoeker weet je of je een bepaalde baan nog kan bekijken. Dat ze het nu niet doen is aan de organisatie. Het is wel jammer. Voor sommige mensen is het een reden om niet te gaan. Anderen laten zich verrassen. Zelf weet ik bijna zeker dat ik niet ga. Ik heb op het ogenblik niet veel met Lego.
« Laatst bewerkt op: 07 February 2023, 16:44:18 door Ronaldk »
Zijn we aan het bouwen? Ja! We zijn aan het bouwen: Ronald’s nieuwe project: Endstation der Linie: Bahnhof Poggendam!

Martin Welberg

  • FYA !!!
  • Offline Offline
  • Berichten: 9399
  • OO. Organisatie OntraXS!
    • Martin Welberg Scenic Studios
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #68 Gepost op: 07 February 2023, 18:29:58 »
Citaat
Natuurlijk kan de info beter, maar je gaat naar een modelspoorbeurs omdat je modelspoor liefhebber bent, of je gaat niet.


Ben bang dat het dan een niet wordt, en dat heeft weinig te maken met modelspoorliefhebber zijn of niet. Voor een veredelde AH ga ik geen 15 ballen en de rest aan peut op tafel leggen.

Citaat
Eurospoor was ook vaak een groot deel herhaling van al bekeken banen, maar ook een tweede kans om dingen nog eens rustig te bekijken, bekenden te ontmoeten en leuke aanwinsten op de kop te tikken.

Daarom bezocht ik die ook maar eens in de 5 jaar... :P

BlauweEngel-fan

  • Offline Offline
  • Berichten: 120
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #69 Gepost op: 07 February 2023, 18:58:06 »
Ach wat maakt het uit wie er allemaal zijn ,wij zijn er en dat is veeeeel belangrijker!!!!


Ok ok, Ellen is er en ik mag naast haar staan.
Hoe zie Ellen eruit? Wie is Ellen?  8)  (y)
p.s. ik vraag dit voor een vriend... ;D ;D ;D
« Laatst bewerkt op: 07 February 2023, 19:14:03 door BlauweEngel-fan »

Martin Domburg

  • Offline Offline
  • Berichten: 1807
  • Discussie is gezond
    • Domburg Train Support
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #70 Gepost op: 07 February 2023, 19:53:45 »
Hoe zie Ellen eruit? Wie is Ellen?  8)  (y)
p.s. ik vraag dit voor een vriend... ;D ;D ;D

Nou gewoon lekkahhhh

Whahahahahaha der ubersturmbahnfuhrer captain team Roze meester modelbouwer, opperheerser van mijn gezin en aanstormend vrouwelijke versie van Brandl....

(Vraag het nog een keer als ze niet meeleest)

Nee zonder gekheid, hoe heb je haar kunnen missen  ;D ;D

- Teamcaptain Team Roze uit DGKTC seizoen 1 (finalist)
- Ze doet bij ons de aankleding van de modelbanen (zie FaceBook DTS)
- is de enige met gezond verstand op de stand
- is gevoelig voor lieve woorden (tip voor korting)
« Laatst bewerkt op: 07 February 2023, 19:58:04 door Martin Domburg »
Ik heb een mening, helaas uit ik die wel eens.  Ach ja beter een ster op je ring, dan een ring in je ster. Dan vallen je treinen om.

Hé een vogeltje! sorry waar ging het over?

Marty

  • Offline Offline
  • Berichten: 3432
  • team Mitropa
    • Team Mitropa
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #71 Gepost op: 07 February 2023, 20:11:15 »
even voor de zekerheid in de rare woke tijden
wat valt nog onder lieve woorden en wat onder ongepast ?
p.s., ik vraag dit voor die vriend van Blauwe engel
Mvg Marty,

Ronald Halma

  • Organisator US Convention Nederland
  • Offline Offline
  • Berichten: 17800
  • Modelrailroading is fun!
    • Team USA Metusa Junction
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #72 Gepost op: 07 February 2023, 21:45:02 »
 ;D ;D ;D

DV modelspoor

  • Offline Offline
  • Berichten: 845
    • DV modelspoor
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #73 Gepost op: 07 February 2023, 21:59:48 »
Dan kom ik een mokkie halen voor mijn zoon (y)
Voorheen NaoorlogsNS, naam aangepast nu gelijk aan Instagram account!

https://www.instagram.com/dvmodelspoor/

class 37

  • Offline Offline
  • Berichten: 722
  • class 37 Fan
Re: Houten op Rail(s) 10-11 februari 2023
« Reactie #74 Gepost op: 07 February 2023, 22:12:45 »
Ik kan het er alleen maar mee eens zijn wat Ronald Halma aangeeft,Ondanks dat er geen duidelijkheid is welke opzet en banen er staan ga ik het gokje wel wagen,Ik ga er met open vizier in kaartje is al in de pocket  (y) en hopelijk vermaak ik me bij de banen en handel.
British Rail diesel Fan