Of je probeert zelf riolering aan te leggen, gaat je kinderen thuis onderwijzen, ze mogen niet meer naar het park want daar heb je niet aan meebetaald, nou ja geeft niet want die wegen zijn ook niet meer voor jou.
Die heb ik niet en wil ik ook niet .mvg,Kees-Jan
Zo, es effe 17 pagina's doorgelezen. Toch heeft Opa wel een beetje gelijk; procentueel is een euro stijging gewoon heel fors.
Of kan ik het laatste kwartier zomaar naar binnen rennen om nog een busje van woodland scenics te scoren? Bespaar ik €7!
Bij de NAMAC modelautobeurs heb ik meegemaakt dat ik gratis naar binnen mocht (ongeveer een half uur voor einde beurs) omdat sommige handelaren begonnen met opruimen.
Deze beurs gaat mij echter WÉL zien want ... juist dáár zitten mensen als b.v. ene heer Roerbach met zijn HB-Modellen