Nee niet met opzet.
Loop gewoon het plan even af, alsof je een trein bent en kijk of je er veel plezier in gaat vinden of snel gaat vervelen.Er zitten een paar rare kronkels in en je loopt soms vast in je sporenplan.De uitdaging waar, laat ik even voor jou.Je tekent ook een draaischijf maar geen vervolg... loc-loods, depot,... ??Wat wil je laten zien, of gaat het alleen maar om het rondjes rijden ??Frankly spoken, het is niet mijn ding, maar dat is mijn zaak, niet die van jou.
...Sla je namelijk bij het wissel onder het woord 'spookstation' rechtsaf/rij je rechtdoor, maakt de trein een heleboel bochten om uiteindelijk te eindigen in een draaischijf.
...of gaat het alleen maar om het rondjes rijden?
Of je rijdt achteruit en komt via de driehoek uit op het andere (linker) spoor.
Ik vind dat er niets mis is met rondjes rijden, maar dan wel in één richting en zo mogelijk met dubbel spoor.
Spreek je jezelf nou niet tegen?
Sta je met de neus de andere kant op en dan wordt het een stuk ingewikkelder.
Daarom zou ik één rondlopend tracé maken (via een schaduwstation). Vanaf het rondlopende doorgaande spoor kun je dan zijlijnen maken naar stations, rangeersporen e.d.