Helemaal rechts hangt ook een geisoleerde stok met oranje vlag. Deze hangt aan een scheider?.
Het traject bij Bergün schijnt te worden gevoed vanaf station Filisur. (11Kv / 16,7Hz).De trein rijdt hier deze route : Filisur > Stugl > Bergün > Muot > Preda.Ik heb de 2e foto van boven een beetje uitvergroot.De tekst op de bordjes is van links naar rechts:Speiseleitung Stuls (12) - Fahrleitung Stuls (2) - Verbindung Fahrleitung-Speiseleitung (16) - Station (3) - Fahrleitung Muot (4) - Speiseleitung Muot (18) - (31).Nu begrijp ik eigenlijk nog steeds de werking niet van het geheel maar dat komt wel.
Dat zelfs de seinwezenapparatuur op 16,7 Hz werkt, kon ik zien aan de controle lampjes op een bedieningstableau in een stations gebouw: je kon ze duidelijk zien knipperen[...]