Aan de andere kant, als verzekeringen zelf iets eerlijker zijn met vergoeden van de gelede schade, werd er waarschijnlijk wat minder extra opgegeven omdat iedereen in dit land wel weet dat de verzekering je afscheept met een onredelijke vergoeding als je schade declareert .
Beetje heel erg kansloos om een dergelijk ongeval aan te wenden voor persoonlijk gewin...Als jij verzekeringen oneerlijk vindt in het vergoeden van geleden schade, dan wil ik wel graag de onderbouwing daarvan zien.
Verzekeraars zijn oplichters met rijksgoedkeuring. Als ik alle voorbeelden op moet gaan noemen dan zitten we op het verkeerde forum.
Het zijn zeker geen heiligen. Professioneel heb ik vaak te maken met verzekeringsmaatschappijen bij zaken rond bedrijfsongevallen en beroepsziekten en dan is het gewoon tuig dat bij voorkeur wacht tot het slachtoffer de geest heeft gegeven.
Maar ik neem aan dat Eelco zelf in de verzekeringen zit ??, want alleen mensen in de verzekeringsbranch zullen zo reageren