hallo, gevonden op een beurs een speciale wagon voor het vervoer van vloeibaar staal/ijzer
Stammetje MAV-rijtuigen van NMJ, in de aanbieding. Vier voor iets meer dan 100 euro. Mooie deal.Uitgepakt ziet dat er dan zo uit:
Vanmorgen door de pakketboer uit me warme bedje gebeld , maar wel voor een goeie zaak Mehano Strukton G1206 overgenomen van Chris
Zijn best mooie rijtuigen maar helaas dat er geen intereur inzit , voor de prijs hoef je het echter niet te laten.Ben echter zelf voor de ACME uitvoering gegaan, met intereur alleen wat duurder.NMJ wou nog meer oost-europisch spullen gaan uitbrengen, maar dat gaat niet door. Verschillende oorzaken liggen hier aan te grondslag. Met Finn Moe overgehad.
Ah die heb ik volgens mij ooit nog voor Chris gebouwd.
Helaas is de ACME MAV-restauratie overal uitverkocht. Ik wacht op de heruitgave. Ach, voor 25 euro per rijtuig vind ik de NMJ-riujtuigen best een mooie deal.