Wim,Ik geef toe, met digitaal kún je meer, maar als Jeroen daar geen behoefte aan heeft of wat dan ook, waarom hem dan dwingen om digitaal te gaan?Dat zie ik niet zitten.Ruurd. (met een RRRR, ook achter in de naam)
Iets doet mij vermoeden dat Wim best wel weet wat PWM is en hoe het werkt Ruurd, jouw oplossing werkt alleen als je maar 1 trein tegelijk laat rijden. Ik weet niet of dat voor Jeroen voldoende is.
Ik heb van een collega clublid begrepen dat de besturing van NedTrak op een manier werk zoals die hier wordt bedoeld.
Als je digitaal echt goed langzaam kunt rijden en als het dus echt klopt wat Wim erover zegt, dan is digitaal gaan nog niet zo'n gekke optie. Maar zoals gezegd, ik heb hierover mijn twijfels.