Bij Roco en vele andere merken hebben de uitgangen voor de normale verlichting, dus de gele en witte draad, geen benaming. Maar dat zijn wel uitgangen.
Nu ik beter kijk kom ik tot de conclusie dat we beiden een beetje fout zitten.Op de eerste plaats mijn fout: Zimo hanteert wel degelijk de uitgangen voor voor- en achterlicht. Dus ze beginnen met Aux1 als echte extra uitgang.In de gegevens hieronder kun je zien, dat jij het ook niet helemaal juist hebt. Duidelijk is aangegeven, dat er wel degelijk een AUX5 (FA5) en een AUX6 (FA6) opzitten. De definiëring van een Plux 16 gaat dus naar 6 extra uitgangen, zie hieronder:
uitkomen op pin 20, ofwel AUX5 in de specificatie, van de contrastekker voor de decoder. En bij Plux16 zit daar geen aansluiting. Ergo: geen rangeerlicht. Ik zou er meteen een Plux22 in prikken, ware het niet dat die nu niet te krijgen zijn. Dus maar even geen rangeerlicht.