Welkom,
Gast
. Alsjeblieft
inloggen
of
registreren
.
1 uur
1 dag
1 week
1 maand
blijvend
Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Forum
Zoeken
Encyclopedie
Help
Kalender
Inloggen
Registreren
Doel:
€250.00
Donaties:
€88.00
Per saldo:
€-162.00
Steun ons nu!
Laatst bijgewerkt
op 03-06-2025
Vacature:
secretaris bestuur
Algemeen
Plaatje uploaden
Vraag en aanbod
Fotowedstrijd
Modelspoorwinkels
Youtube kanaal
Modelspoorkaart
De stichting
De stichting en team
Contact
Financieel
Algemene voorwaarden
Commerciële accounts
Forumregels
Disclaimer
F.A.Q.
Recente berichten
BeneluxSpoor.net forum - Recente berichten
Abonneer op Webslice
Toon hier je nieuwe (model-) spooraanwinst(en)...
door
gdh
Vandaag
om 19:00:07
BNLS-Module: "Rvbr-Btk, Ringvaartbrug Haarlemmermeer nabij Buitenkaag" NS H0
door
gdh
Vandaag
om 18:58:18
Fleischmann Anna ombouw.
door
gdh
Vandaag
om 18:53:23
Ik ben aan het opruimen.
door
Keska
Vandaag
om 18:49:58
Haperende/Gevoelige Sik: wat te doen?
door
BartvD
Vandaag
om 18:34:01
Show je werkplek
door
Silvolde
Vandaag
om 18:33:37
Göhrener Viaduct
door
MaraNCS
Vandaag
om 18:14:49
Holcim Betonmixers 1:87 Modelauto,s
door
bellejt
Vandaag
om 17:47:06
Micromotot analoog 12v dc gebruiken
door
Silvolde
Vandaag
om 17:43:22
"moderne" kolenbakken en kolenwagens in Nederland.
door
ES44C4
Vandaag
om 17:29:38
Houten 23 Augustus 2025
door
Arjan6511
Vandaag
om 16:37:54
Schets Weistra regeling met arduino UNO
door
keesg
Vandaag
om 16:23:16
De overeenkomst tussen een Ovaalramer en een Motorpost.
door
FritsT
Vandaag
om 15:53:20
Nieuwe ruimte voor baan na ca. 30 jaar
door
ruudns
Vandaag
om 15:35:42
Piko 1136 van AC naar DC
door
Martijn193
Vandaag
om 14:31:18
Toon hier je (model)treinfoto's
door
R1954
Vandaag
om 12:34:22
wat is het merk van deze bochtwissel
door
henk
Vandaag
om 12:27:16
BMB-Module: “Corfe Castle Station”
door
Hans van de Burgt
Vandaag
om 12:25:51
Centraal Zwitserland: Trein, tram, kabelbaan en gondels.
door
Peter Kleton
Vandaag
om 12:05:33
"Spoor op Vleugels" in H0
door
Pinkelpa
Vandaag
om 11:58:00
Mijn eerste H0-modeltreinbaan in aanbouw
door
Wim Vink
Vandaag
om 11:52:42
Spoorhumor
door
Biessendorf
Vandaag
om 11:49:19
N-Wagen; Brawa, ESU of Piko
door
grossraumwagen
Vandaag
om 11:40:41
BMB 00-Modulebaan, BMB-Rijdagen en BMB-Deelname aan Beurzen & Evenementen
door
Biessendorf
Vandaag
om 11:39:29
De bouw van mijn modelbaan in Thailand
door
puntenglijder
Vandaag
om 10:52:52
Liliput schlafwagen set epoche 2 h0
door
Stefan88
Vandaag
om 10:40:45
Mitropa slaaprijtuigen epoche 2
door
Huup
Vandaag
om 10:04:44
Ervaringen met veilingsites enzo (Marktplaats, Ebay, Catawiki, etc).
door
Martijn1974
Vandaag
om 09:15:46
mitropa rijtuig
door
Tomasso
Vandaag
om 08:06:17
Station Roodeschool
door
Eric B
Vandaag
om 06:58:31
Je bent hier:
BeneluxSpoor.net forum
|
Commercieel
|
Commerciële berichten
|
PiCommIT stelt zich voor
« vorige
volgende »
Print
Pagina's: [
1
]
Omlaag
Auteur
Topic: PiCommIT stelt zich voor (gelezen 4104 keer)
PiCommIT
Offline
Berichten: 21
PiCommIT stelt zich voor
«
Gepost op:
20 May 2014, 13:40:10 »
Beste forumbezoeker,
vanaf heden houdt
PiCommIT
u via dit forum op de hoogte van ontwikkelingen, nieuwe producten en activiteiten, zoals workshops en beurzen.
Wie is PiCommIT en wat zijn onze activiteiten? Wij zijn eind 2006 begonnen als hobbybedrijf in elektronische oplossingen voor de modelbaan. "Wij" zijn Frans Staal en Pauline de Groot en we hebben dit tot begin 2013 naast een fulltime baan bij een werkgever gedaan. Begin 2013 is de beslissing genomen dat Frans zich fulltime met PiCommIT ging bezighouden en vrij snel daarna is Mathijs Huls het PiCommIT-team komen versterken. Pauline is ook nog steeds actief, met name in het weekend op de beurzen, maar ook met het bouwen van elektronica. Verder helpen een aantal hobbyisten ons als vrijwilliger tijdens beurzen, maar ook bij productontwikkeling.
Onze filosofie is dat wij de klant van begin tot eind van dienst zijn. Dus niet alleen een product leveren, maar beginnen met informatie en een goed advies, de juiste productkeuze, het leveren van ondersteuning in de vorm van een training of workshop, maar ook persoonlijke hulp en nazorg.
PiCommIT legt zich toe op de techniek van de modelspoorhobby, dus met name het digitaliseren en automatiseren van de modelspoorbaan (zowel voor treinen als auto's). Naast het leveren van producten van de gerenommeerde fabrikanten, zoals ESU, Lenz, T4T, Uhlenbrock, Roco, Digikeijs, Krois, Tran, Kuehn, ontwikkelen wij ook zelf elektronica voor de besturing van de modelbaan, zoals de DinaSys draaischijfbesturing waarmee wij op beurzen altijd veel belangstelling trekken.
Daarnaast brengen wij het unieke Dinamo systeem van
VPEB
voor gelijktijdig rijden met analoge en digitale treinen op de markt. Maar ook voor montagedraad, stekkers en connectoren, elektronicacomponenten, servomotoren en toebehoren kunt u bij ons terecht. Kortom, alles wat nodig is voor de opbouw van de techniek van de modelbaan!
We kunnen als Service Partner van Roco/Fleischmann uw defecte locomotieven of wagens repareren of de benodigde onderdelen leveren. Onze reparatie- en inbouwservice is overigens niet beperkt tot Roco en Fleischmann, want u kunt met elk merk bij ons terecht!
Omdat wij het geven van een goed advies belangrijk vinden, organiseren wij elke maand informatiesessies. Tijdens deze gratis toegankelijke avonden verzorgen wij diverse presentaties, bijvoorbeeld een introductie digitaal, Dinamo voor treinen en auto's, maar er is op zo'n avond vooral aandacht voor het beantwoorden van uw vragen. Als vervolg op zo'n informatieavond kunt u diverse workshops volgen: Introductie Digitaal, decoderinbouw, T4T koppelingen, Dinamo, Koploper, iTrain, ESU ECoS, Intellibox, Servobesturing en Dinamo OC32.
Tot slot nog enkele andere activiteiten waarvoor u bij PiCommIT terecht kunt: advisering en ontwerp, hulp aan huis, projecten zoals het LGB project bij Nienoord in Leek, ontwikkeling van elektronica op klantspecificatie, ontwerpen en bouwen van modelbanen (niet alleen het technische deel trouwens), etc.
We zijn gevestigd in Zwolle, waar u onze showroom aan de Marconistraat 15 (Marslanden) kunt bezoeken, u vindt ons altijd op de modelspoorbeurs in Houten, op de grote beurzen als RAIL, Eurospoor, OntraXS en Rijswijk, maar ook de kleinere beurzen in het land. Maar u kunt natuurlijk ook bestellen in onze
webshop
, per e-mail of telefonisch.
De eerste gelegenheid waar u kennis kunt maken met PiCommIT en ons assortiment is de treinenbeurs in Joure op 24 mei, maar wellicht is een van onze Open Dagen op 30 mei, 31 mei en 1 juni een nog betere gelegenheid. Lees voor meer informatie over de Open Dagen onze
nieuwsbrief
.
We hopen u snel te begroeten en van dienst te kunnen zijn!
Met vriendelijke groet,
Frans, Mathijs, Pauline
PiCommIT bv
Marconistraat 15
8013 PK Zwolle
038-3376479
06-51837796
www.picommit.nl
info@picommit.nl
shop.dinasys.nl
«
Laatst bewerkt op: 20 May 2014, 15:36:25 door PiCommIT
»
Gelogd
Print
Pagina's: [
1
]
Omhoog
« vorige
volgende »
Je bent hier:
BeneluxSpoor.net forum
|
Commercieel
|
Commerciële berichten
|
PiCommIT stelt zich voor