Welkom,
Gast
. Alsjeblieft
inloggen
of
registreren
.
1 uur
1 dag
1 week
1 maand
blijvend
Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Forum
Zoeken
Encyclopedie
Help
Kalender
Inloggen
Registreren
Doel:
€250.00
Donaties:
€88.00
Per saldo:
€-162.00
Steun ons nu!
Laatst bijgewerkt
op 03-06-2025
Vacature:
secretaris bestuur
Algemeen
Plaatje uploaden
Vraag en aanbod
Fotowedstrijd
Modelspoorwinkels
Youtube kanaal
Modelspoorkaart
De stichting
De stichting en team
Contact
Financieel
Algemene voorwaarden
Commerciële accounts
Forumregels
Disclaimer
F.A.Q.
Recente berichten
BeneluxSpoor.net forum - Recente berichten
Abonneer op Webslice
Göhrener Viaduct
door
aad52
Vandaag
om 15:19:20
booster vraag
door
Montanbahn
Vandaag
om 14:35:52
Module vliegveld Jan van Mourik
door
Wim Vink
Vandaag
om 14:34:05
US diorama in H0
door
Wim Vink
Vandaag
om 14:07:46
't Boemeltje
door
RobVille
Vandaag
om 13:42:11
Her-(her-)beginnen
door
Montanbahn
Vandaag
om 13:29:49
Vreemd probleem
door
Treintje_komt_zo
Vandaag
om 13:14:28
BMB-Module: “Corfe Castle Station”
door
Hans van de Burgt
Vandaag
om 13:02:05
N-Wagen; Brawa, ESU of Piko
door
wob
Vandaag
om 12:41:02
Aachenau West
door
Wim Vink
Vandaag
om 12:41:01
Mijn eerste H0-modeltreinbaan in aanbouw
door
wob
Vandaag
om 12:37:12
Bauarbeiten im gange
door
Wim Vink
Vandaag
om 12:22:25
LS Models CIWL LX slaapwagens
door
sncf231e
Vandaag
om 12:19:06
Nederland jaren 50 op basis van mijn roots
door
Montanbahn
Vandaag
om 11:43:25
Toon hier je nieuwe (model-) spooraanwinst(en)...
door
VAM65
Vandaag
om 11:09:35
Update: baan in de tropen
door
Hans Grasmaijer
Vandaag
om 10:58:31
lampjes in huizen willekeurig schakelen
door
Ronald Schreuder
Vandaag
om 10:46:10
Acherntal 2.0 H0 TP III/IV
door
wob
Vandaag
om 10:45:55
BR-18.6 Schaal-0.
door
FritsT
Vandaag
om 10:45:55
Waldbrunn an der Veluwe. Romantiek in H0 (2R)
door
Vislijn
Vandaag
om 10:35:31
Wat was jullie allereerste loc?
door
AdLoc
Vandaag
om 10:28:24
Modelbaan Beltheim.
door
Bertje B
Vandaag
om 10:10:38
De overeenkomst tussen een Ovaalramer en een Motorpost.
door
FritsT
Vandaag
om 09:52:39
MoBaBro.de
door
Marco1044
Vandaag
om 08:20:47
Nieuwe ruimte voor baan na ca. 30 jaar
door
ruudns
Vandaag
om 07:47:45
Bentheimer Eisenbahn, gisteren, vandaag en morgen.
door
dennie
Vandaag
om 00:25:50
Wat te doen met oude catalogi
door
Hasenwald
05 August 2025, 23:42:19
Site DTS Modelspoor uit Ermelo doet het (bij mij) niet meer...
door
Martin Domburg
05 August 2025, 21:40:59
Hengelo in 1981-1982, maar dan anders: Kassenberg in N
door
1200blauw
05 August 2025, 21:40:36
Terugverende koppeling
door
phdirk
05 August 2025, 20:32:14
Je bent hier:
BeneluxSpoor.net forum
|
Wat zijn we aan het bouwen?
|
Banen of diorama's
|
Opbouw Cottage Railways 2013
« vorige
volgende »
Print
Pagina's:
1
2
3
Vorige
-
1
2
[
3
]
Omlaag
Auteur
Topic: Opbouw Cottage Railways 2013 (gelezen 8433 keer)
jerrytrein
Offline
Berichten: 5922
Re: Opbouw Cottage Railways 2013
«
Reactie #30 Gepost op:
17 July 2013, 19:18:58 »
Blij dat je toch doorgaat met de hobby
Ik krijg ook regelmatig commentaar
Over mijn reacties mijn foto's en veel meer
Wie er niet tegen kan hoeft het niet te lezen
Net als de hobby
Alles mag
Niks moet
Gelogd
Afgelopen
Offline
Berichten: 1387
Re: Opbouw Cottage Railways 2013
«
Reactie #31 Gepost op:
17 July 2013, 19:41:22 »
Ben het er helemaal mee eens, ik maak mijn eigen wereldje met alle leuke dingen van de vorige eeuw, de stroomlijnen van de huidige tijd. De treinen rijden op stoom, diesel of elektrisch en ik wil nu een machinist op de museum stoomlok met een mobieltje aan zijn oor. In het kader van Europa rijden er Nederlandse, Duitse, Zwitserse, Franse en Engelse treinen rond (minder na de verkoop van Hornby) en ook qua natuur is er van alles door elkaar. Trouwens sleept zo'n NS 2200 lok met gemak een sleep Duitse goederenwagons een steile berg op, dus unieke samenwerking in Europees verband.
Gelogd
Afgelopen
Offline
Berichten: 1387
Re: Opbouw Cottage Railways 2013
«
Reactie #32 Gepost op:
27 July 2013, 20:34:22 »
Natte plek op de vloer in mijn hobby ruimte, ik heb toch geen lekkage? Nee, het is condens uit de airco,
dus daar moet een betere afvoer op komen. Na het vervangen van de 2 platen zachtboard en het drogen van de Heuga tegels is er niets meer van te zien.
De aanleg van de bergbaan in schaal N vordert nu snel en ik denk dat de eerste testritten volgende maand kunnen beginnen. Het is een afneembare module die ik in de winter binnen in huis kan afwerken. Zoals het er nu uitziet zijn er volgend jaar wel weer mogelijkheden om wat treinen te laten rijden en open dagen te organiseren, samen met mijn vrouw die dan haar winkeltje in antiek en brocante open heeft.
Gelogd
Sven
Offline
Berichten: 8332
Eton Wick, UK
Re: Opbouw Cottage Railways 2013
«
Reactie #33 Gepost op:
27 July 2013, 23:44:12 »
Grappig dat als je 55 bent, nog zo gevoelig bent voor de kritiek van je vader. Al zou ik er niet blij mee zijn, een discussie over een modelbaan is zo iets benulligs en persoonlijks dat het echt helemaal niet iets is om je zo druk over te maken. Ik denk trouwens dat mijn vader het ook al opgegeven heeft mij te bekritiseren. Helpt toch niets, ha ha!
Ik zou als vader juist trots zijn dat je zoon dezelfde hobby heeft, ervoor gekozen heeft jouw werk voort te zetten en ook nog eens dezelfde interesse heeft om treinen uit vele landen te laten rijden. Daar droomt iedere modelspoorvader toch van? Die kleine van mij heeft momenteel meer interesse in vrachtwagens en de ijsboer. Maar er is nog tijd genoeg.
Gewoon lekker doorgaan dus met wat je leuk vindt, maar daar was je ook al achter.
Gelogd
Backer & Rueb stoomtrams in 1:87 op
www.tramfabriek.nl
.
Volg mijn bouwactiviteiten op
Facebook
.
Afgelopen
Offline
Berichten: 1387
Re: Opbouw Cottage Railways 2013
«
Reactie #34 Gepost op:
28 July 2013, 17:23:31 »
Inderdaad, wel vandaag nog even gekeken naar mogelijkheden voor het vergroten van het circus terrein. Dat kan en ook is er nog ruimte voor een toevoerweg, zodat de trucks en woonwagens ook van en naar het terrein kunnen komen. Eigenlijk los ik dat eenvoudig op door de spoorlijn die er ligt voor de circustrein te voorzien van betonplaten, dan kunnen de wagens via de bestaande spoorlijn en brug rijden.
Er is zelfs nog een mogelijkheid een brug te plaatsen, maar daar moet ik even over denken omdat die dan over het looppad komt. Misschien een leuk project, een grote hefbrug bouwen en op de site van Jaap kan ik daar alles over vinden.
Eerst maar eens de bergbaan af en alles aansluiten en dan ga ik eindelijk beginnen aan het afwerken. Eigenlijk in onze hobby een stom woord, want AF is het nooit, ik ga er dus AAN werken.
Bedankt voor de opbeurende reacties en ik weet uit ervaring dat vrachtwagens, bussen, ijsjes en treinen prima te combineren zijn.
Gelogd
Afgelopen
Offline
Berichten: 1387
Re: Opbouw Cottage Railways 2013
«
Reactie #35 Gepost op:
08 August 2013, 17:27:31 »
Vandaag alle sporen waar het mogelijk was dat een trein bij ontsporing van de tafel viel beveiligd met houten latjes, kunststof stroken en plexiglas. Daarna de rails schoongemaakt, want de treinen stonden alweer een tijd stil en flink proefrijden. Hier en daar nog wat stroken bijstellen, want enkele staan vooral in de bochten te dicht op het spoor en nu kan alles zonder gevaar voor veel schade weer zijn rondjes rijden.
Gelogd
Afgelopen
Offline
Berichten: 1387
Re: Opbouw Cottage Railways 2013
«
Reactie #36 Gepost op:
31 August 2013, 19:09:42 »
De latste rails gelegd vandaag en de wagons, loks etc. weer uit de dozen op de baan geplaatst.
Er moet aan diverse wagons wel wat gesleuteld, gerestaureerd en verbeterd worden en er gaan er ook een stel in de verkoop.
Er zitten nog enkele totaal niet passende Amerikaanse wagons tussen en ander spul waar ik afscheid van ga nemen.
Dat wordt dus alles kritisch bekijken en opbergen in dozen voor de verkoop begin volgend jaar. Maar ik houd iedereen op de hoogte.
Gelogd
Print
Pagina's:
1
2
3
Vorige
-
1
2
[
3
]
Omhoog
« vorige
volgende »
Je bent hier:
BeneluxSpoor.net forum
|
Wat zijn we aan het bouwen?
|
Banen of diorama's
|
Opbouw Cottage Railways 2013