De PvdA-afdelingen in de Parkstadgemeenten zijn bezorgd over de treinagenda van Limburg.In een brief aan alle fractievoorzitters in de Tweede Kamer wijzen ze op het belang van een goede treinverbinding naar Aken. De schrijvers noemen de spoorlijn Heerlen-Aken van groot belang om te profiteren van de technische hogeschool Aken.Maandag bleek in een kamerdebat infrastructuur dat het niet 100 procent zeker dat de regering de resterende 18 miljoen op tafel legt om het spoor tussen Heerlen en Aken op te knappen.De spoorlijn tussen Heerlen en Aken moet deels worden verdubbeld en geëlectrificeerd om in de toekomst een intercity-verbinding naar Aken mogelijk te maken.bron: http://www.l1.nl/nieuws/211520-pvda-parkstad-bezorgd-om-spoor-aken#.UWaBt1e0NDg
De NS leed op de lijn wat verlies, maar dat was ook niet zo moeilik met het aanbod van een half uur dienst in de spits, en een uur dienst buiten de spits.Nu er sinds Veolia de kwartierdienst is, is het reizigers aanbod erg toegenomen.
Als ik naar Aachen zou moeten, neem ik fijn de auto!Al die grensoverschrijdende dingen kosten alleen veel geld, zie FYRA!Ook al zou het werken, kost dat kwa tijd?