Robbert: Het antwoord is ja. Het is de 1:87 uitvoering uit de zestiger jaren, tijdperk III, met de oorspronkelijke kopwand met doorloopmogelijkheid. Het model is net leverbaar.
Lengte meet je over de buffers. Voor schaal 1:87 dient een rijtuig dat in 1:1 26,4m lang is 303mm lang dient te zijn. Maar goed, dat kun je zelf natuurlijk ook uitrekenen.
Peter je bent wel op de rekentour vandaag zeg, eerst al met die motorpost en nu weer met de zilverling Zelf heb ik nog een oude set Zilverlingen van M* ook eentje met stuurstand en die zijn zeker te kort ,naar huidige maatstaven. Echter ik vond ze toen mooi en nu nog steeds zit overigens ook binnenverlichting in en die schijnt alleen door de ramen naar buiten