1) ik zou in het schaduwstation nog proberen zoveel mogelijk rails te leggen (wat doet die cirkel links? Bijvoorbeeld door nog een verdieping lager te gaan en meer tussenruimte te creeren.
2) op je zichtbare baan is erg weinig te zien. Natuurlijk ligt er een depot, maar waar gaan de loks daarna heen? Als je alleen maar loks heen en weer wil rijden dan kan het zo wel, anders zou ik in die rechter onderhoek ook nog wat proberen te doen.
Leuk idee, een groot stoomdepot! Naar aanleiding van de titel neem ik aan dat de nadruk moet liggen op het depot.. ik zou deze daarom in ieder geval voor het paradebaanvak of boven het paradebaanvak plaatsen. Vraagje, heb je het depot wel aangesloten op het paradebaanvak?
Mooi, rustig plan met veel ruimte voor scenery. De enige aanvulling die ik persoonlijk zou waarderen is het toevoegen van een of twee goederen(overslag)sporen bij de draaischijf. Dit biedt extra rangeermogelijkheden en zorgt er voor dat er niet enkel locomotieven over de aftakking rijden.