Mensen in elkaar slaan, of scheldkannonades tegen uitvoerend personeel zijn niet ok, laat dat duidelijk zijn. Maar de leiding van de NS kan ook wel een keer een serieuze poging oden de reiziger werkelijk serieus te nemen, in plaats van deze op voorhand te beschouwen als, frauderende crimineel.
René, voor de goede orde, ik ben machinist, geen conducteur. De reactie van Tjalling maakt dat ik mij nu verder écht afzijdig hou.
Dat is natuurlijk ook maar een intepretatie. Ik geloof niet dat er veel reizigers zijn die zich als crimineel behandeld voelen. Het verband met geweld ontgaat me al helemaal.
Henk, heb je het filmpje op pagina 1 gezien? Veel, veel wat is veel, niet alles wordt gefilmd natuurlijk. Maar daar gaat echt iets mis, daar wordt gereageerd of die jongen iets heel erg heeft gedaan. Betreft een voet op de bank.