BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Beurzen => Topic gestart door: JaJo op 27 October 2011, 19:25:05
-
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/eurosp.jpg)
Langzaam druppelen de eerste plaatjes binnen van EUROSPOOR 2011.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/eurosp1.jpg)
Foto van Eric Den Boer via Facebook
Dat er de komende dagen nog maar veel gepost mag worden over dit grote ModelSpoor-evenement.
Groet Jaap
-
#zucht zullen we maar zeggen... ;D
Nou ik deze foto's zie kan ik echt niet meer wachten...
Volgende keer ga ik ook een diorama bouwen ;D vrijkrijgen van school en daar drie 1/2 dagen rondlopen...
gr. Viktor
mag natuurlijk met korreltje zout genomen worden...
-
Of niet. Begin maar vast met bouwen ;D.
-
Ga jij nou maar een roze tutu kopen... ;D ::)
-
Nee, ik heb al een trui ;D.
-
Langzaam druppelen de eerste plaatjes binnen van EUROSPOOR 2011.
Laten we wel hopen dat de pixelkwaliteit toeneemt... ;)
-
Hangt er natuurlijk van af hoe goed jou ogen zijn ::)
-
Gezien jouw teksten onder je foto's bij je GTW:
Trein in doos...
Trein uit doos....
begon ik serieus over jouw ogen te twijfelen ;D
Kon die Eric niet wat duidelijkere foto's maken ::)
-
Foutje. Dat plaatje van de Eurospoor titel wilde ik niet quoten. Het ging over het plaatje met de diorama's, uiteraard. Even aangepast.
-
De foto's waren vermoedelijk wel duidelijk toen ze genomen werden, maar facebook snijdt nogal drastisch in de resolutie van foto's die naar hun servers worden geüpload...
-
foto genomen met de i-phone......kom anders zelf ff lekker kijken... ;)
eric
-
Oh, met een iPhone? In dat geval waren ze al van het begin af aan prut ;D.
-
foto genomen met de i-phone......kom anders zelf ff lekker kijken... ;)
Eric, moet je wel je eerst je tafelkleedje (http://i165.photobucket.com/albums/u61/duizendpoot_album/EU11/IMG_5511jpg-c.jpg) weghalen.
Hans
-
(http://www.rmweb.co.uk/community/uploads/monthly_10_2011/post-8613-0-05234900-1319721227_thumb.jpg) (http://www.rmweb.co.uk/community/index.php?/topic/33141-lime-street-station/page__st__200)
Lime Street Station Rmweb.co.uk
Deze heren hebben er zo te lezen al veel plezier in.
Grt Erwin
-
Leuke Dio's te zien, echt je staat versteld wat sommige jongeren en ouderen al ( nog ) kunnen!
Overigens is er ook een STAMM tisch gemaakt om eens lekker te kletsen met andere BNLS-ers.
-
en ouderen al ( nog ) kunnen!
??? :) ;D (y)
Hans
-
Inderdaad, de dio's zien er allemaal mooi uit... we hebben er nu 13 staan. Iedereen heeft mooi zijn of haar best gedaan. Dat is toch echt mooi om te zien.
Groeten Ronald.
-
Ziet er veel belovend uit.
ben benieuwd morgen.
Maar misschien makkelijker om het in het al bestaande draadje te posten (y) Houdt eht overzichtelijk.
Gr.
Eric
-
Ik heb me vandaag uitstekend vermaakt. Dio's stonden er prachtig bij en van zéér hoge kwaliteit. (y)
Weer de nodige forumleden ontmoet en lekker staan kletsen. Foto's moeten nog even in de ontwikkelaar en volgen wat later.
Groet Jaap
-
Zo we zijn weer terug van Eurospoor en er was wel het een en ander te zien. Veel mooie banen en bij deze een paar foto's om een idee te krijgen:
De stand van de Bruggen IG groep:
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/019.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/023.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/021-5.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/020-3.jpg)
Kom ik nu taoch tot de ontdekking dat ik er 1 gemist heb..... :-[ Maar die schieten we zondag dan wel....
En dan de Diorama wedstrijd van Beneluxspoor:
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/014.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/013.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/008.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/017.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/087.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/082.jpg)
Dan nog een paar plaatjes van de "overige" banen:
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/031.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/028.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/026-2.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/036.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/040.jpg)
(http://i43.photobucket.com/albums/e366/Jefftrack/058.jpg)
Tot zover een indicatie......
Jeffrey
-
Ik was er om 10:15; niet al te druk bij de kassa's en dus vrij snel binnen. Begonnen met hal 3, daarna hal 4 en tenslotte hal 2. Het was toen nog relatief rustig, waardoor ik alles goed heb kunnen bekijken. Toen ik na 4,5 uur weer terug liep naar hal 3 en mijn voorkeursbanen nog een keer ging bekijken, was het aanzienlijk drukker.
Wat me erg aansprak:
- Red rocks
- De blauw tram
- De "kofferbaan"
- De N baan met de grote brug (ben de naam even kwijt)
- De besneeuwde baan
Slechts 2 dingen gekocht: een flesje lijm (was op) en Trix 15175 Güterwagen Set "Holztransport". Wel veel prijsverschillen gezien, zoals de Fleischmann N Marine set en wat andere nieuwe zaken. Let dus op waar je koopt ;)
-
Was er ook vanmorgen, maar ik werd om één uur door school gebeld dat mijn dochter fikse koorts had en of ik die even wilde komen ophalen. Kinderen, scholen, ze houden nergens rekening mee. >:( ;D
Maar nog wel wat mensen gesproken, een heel Roco zaagje aangeschaft, een fraai vervuilde verwarmingswagen opgehaald en de banen bekeken. Het geheel was prettig opgesteld. Mooiste baan vond ik dat Schotse depot in schaal O. Heb ik zeker 10 minuten staan kijken en dat is heel wat voor mijn doen.
Eens kijken of ik zondag nog even kan. Zal je zien dat dat mormel dan beter is en mee wil.
Zo, even wat sinaasappelsap persen. ;D
-
Hi,
ik heb wel een leuke dag gehad, vandaag op de vrijdag.
Vanmorgen was het 'wel' druk, in de middag vond ik eigenlijk wel rustig.
Veel mooie banen gezien, veel waren er voor mij echt nieuw.
Voor de foto's: http://www.piksov.com/index.php?id=gallery.php&g=24 (http://www.piksov.com/index.php?id=gallery.php&g=24)
En jullie weten het ... servertje op zolder via adsl... als je foutmeldingen krijgt later nog een keer proberen
groet,
Guus
-
Het was heel gezellig op Eurospoor vandaag. Diverse forumleden gesproken, sommige liep ik vreemd genoeg herhaaldelijk tegen het lijf ;D. Ook nog wat aardig spul gekocht bij de handel, dat komt nog wel in beeld in m'n draadje. Het wagentje dat ik zocht, bleek echter nergens te vinden en ik heb echt heel goed gezocht. Gelukkig kan een forumgenoot me eraan helpen.
Groet,
Ruud
-
liep ik vreemd genoeg herhaaldelijk tegen het lijf
Had ik ook last van. ;)
Groet Jaap
-
- De N baan met de grote brug (ben de naam even kwijt)
Laten we daar namen van maken als je tenminste de gote N-baan van Railclub Utrecht en Nedtrak bedoelt.
Een N-baan van 31x11 meter...
Groetjes,
Rik
-
Zow... Ook weer terug. Nu met de voetjes omhoog. Hele dag gestaan bij de diorama's. Het was ontzettend druk bij de diorama's. Erg tof dat er zoveel waren. We hebben inderdaad de 16 gehaald. Top!
Het niveau is ook boven verwachting goed. Dat geldt voor alle categorieën (Onder 16, Beginners en Ervaren Bouwers). Ik hoorde zelfs een paar keer de opmerking "Als dat beginners niveau is dan hoef ik niet meer te beginnen"
Voor sommige diorama's kun je je inderdaad afvragen of deze wel in die categorie thuis horen. In een aantal gevallen is het echt waar. Mijn eigen diorama is echt mijn eerste serieuze bouwwerk. Hetzelfde geldt bijvoorbeeld ook voor de Slumbmarket van Gert en zo zitten er echt nog een paar tussen die nooit eerder een diorama gebouwd hebben of zelfs maar een serieuze baan thuis hebben staan.
Er waren er ook best wel een aantal 'niet af' vaak lag dat in het feit dat het er wel stond maar niet werkte. Gelukkig hebben we niet de eis gehad van zoveel bewegende delen, anders waren er toch veel afgehaakt, en dan met name in de categorie beginners. Als we die eis wel hadden gesteld, dan waren er dus zeker een aantal afgevallen. Nu ben ik vooral blij met de opkomst en de getoonde plaatjes.
Zo zie je maar weer dat je soms ook gewoon moet durven, de uitdaging aan gaan. Ik weet niet of we volgend jaar direct weer een diorama wedstrijd doen, maar dan moeten we misschien nog wel eens naar de 'categoriën kijken'
Morgen weer een nieuwe dag. Helaas ben ik er dan even niet bij. Zondag wel weer.
Veel plezier :)
Johan
-
Vandaag ook naar Eurospoor geweest, van te voren op internet kaartjes gekocht
wat dus gewoon nog even een eurotje extra administratiekosten kost, naja volgend jaar
dus gewoon weer in de rij, wel zo normaal 8)
Allereerst maar eens verder doorgelopen dan de Bnls stand omdat het daar rond 11 uur
gewoon eventjes te druk was, dus direct maar de overige stands bijlangs en rondgekeken
of er wat leuks te halen viel.
Bij Philotrain nog eventjes een C10c met lage klasse indeling gescoord voor een acceptabele
prijs, past mooi bij de C8 welke ik naderhand op heb gehaald in kitvorm, dat wordt nog even bakken.
Daarna alle banen bekeken, ik vond persoonlijk de Liverpool Limestreet baan erg geslaagd, deze
was uiteraard nog lange niet klaar maar wel indrukwekkend, zeker de supergrote
fiddle/draaischijf/opstelspoor/wissel machine, een geweldig stukje mechaniek.
Verder een hoop, dat heb ik al gezien banen dus gauw door naar de laatste hal maar daar eigenlijk
niks gevonden wat ik nog zocht, afgezien van 4 extra rolbokjes van KPF zeller voor m'n rollenbankje.
De beste mevrouw was aangenaam verrast dat ik daarvoor kwam en vertelde dat ik 2 jaar terug
al een complete rollenbank had gekocht via Ebay.de
Op weg naar de uitgang nog een voorraadje kadee's gekocht voor m'n materieel en 2 plaatjes
slaters voor het maken van een brughoofd, helaas geen GB-1 tandwielkastjes bij GM&S, deze
worden niet meer gemaakt volgens Piet en zijn dus niet meer leverbaar, dat wordt elders zoeken.
En als laatste, eventjes m'n bestelde 3700 ophalen, teleurgesteld, die was vergeten o.i.d. dus dat
moet dan maar weer per post, wat ik dus liever had voorkomen maar donderdag is moet ze d'r zijn.
Verder een geslaagde dag, hier en daar de bekenden nog gesproken en daarna lekker naar huis.
Gr.
Robbert Jan.
-
Laten we daar namen van maken als je tenminste de gote N-baan van Railclub Utrecht en Nedtrak bedoelt.
Een N-baan van 31x11 meter...
Groetjes,
Rik
Nee, het was (met dank aan de foto's) "Quer durchs Konigsbachtal"
-
Leuke dag vandaag gehad, veel vragen over het tekenpakket waar ik mee knutsel. Kleine aanvaring met ik denk RTV utrecht. Weer zo'n " lollige" verslaggever die aan een oudere treinliefhebber vraagt of tie met een spiegeleitje bij zijn baan staat?
Heb hem gezegd dat ie ook eens een serieuze vraag moet stellen.
Zou je es bij FC Utrecht moeten doen. Waarom sta je met een sjaaltje te wapperen bij 22 mannetjes die achter een balletje aanhollen.
Morgen weer gezellig op de stand en bij de Stammtisch. Heb je een baanontwerp en wil je erover praten? Neem een tekening mee en een advies wordt je deel!
-
Ik had vanochtend maar twee uurtjes tijd om even om te hoek te kijken maar ik ben ontzettend blij dat ik toch gegaan ben! Enom genoten van een aantal schitterende banen. Ik heb een zwak voor het Britse spoor; Liverpool Lime Street (ondanks dat-ie nog niet af is) en Westford waren voor mij dan ook de hoogtepunten.
Daarna nog even snel m'n boodschappenlijstje afgewerkt: een paar potjes NS-groen en bruin (helaas was de 2400-blauw op bij KleiNSpoor) en een decodertje. En daarmee zijn alle spullen in huis om de komende maanden m'n N-dieselpark flink uit te breiden. :)
-
Vandaag met de mannen (5 en 9) geweest. Ze waren unaniem over wat het leukst was: zelf de trein
sturen op de 'houten' trein van de club uit (naar ik meen) hoogeveen. Leuk gedaan, loks instelbaar een kant op
om brokken te voorkomen, tot en met de rails van hout. Vond de kindermeerijtrein wat minder gelukt: had een kaartje
bij de ingang moeten krijgen, ik ga daar dan niet meer voor lopen en 50 cent heb ik er ook niet voor over.
Zelf niet met voldoende aandacht naar banen kunnen kijken, Lime street is zekers imposant. Die hele grote duitse baan
was ook goed gedaan. Miste eigenlijk een beetje de grote sporen, dat komt met de ruimte toch mooi tot z'n recht.
Nog wel wat broodnodige dingetjes kunnen scoren, zwartingspul bij Godfathers (die hebben toch echt alles wat de rest niet heeft :)), setje stofdrukwagens van roco en dat was het wel. Shoppen moet maar in houten gebeuren.
fred
-
We willen geen praatjes, maar plaatjes!!! :(
-
Was een leuke dag. Vele mooie dingen gezien. Hoop ideeen verzameld en ook nog wat dingen gekocht die al een tijdje op m'n lijstje stonden.
Kleine aanvaring met ik denk RTV utrecht. Weer zo'n " lollige" verslaggever die aan een oudere treinliefhebber vraagt of tie met een spiegeleitje bij zijn baan staat?
Heb hem gezegd dat ie ook eens een serieuze vraag moet stellen.
Die vent zag ik ook en hij vroeg aan een oudere man of hij ook met zijn fluitje op zolder zat. Ik wilde er ook iets van zeggen maar dan krijgen ze alleen maar de aandacht die ze willen.
Heb je een baanontwerp en wil je erover praten? Neem een tekening mee en een advies wordt je deel!
Jammer dat ik dat niet eerder had geweten. Had nog een probleem in mijn ontwerp. Volgende keer beter.
helaas niet scherp tja, telefoon he :-\
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_0586_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_0586_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_0590.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_0590.jpg)
Gr Steven
-
Vandaag ben ook ik lekker naar Eurospoor geweest. Er was voor ieder wat wils: prachtig gedetailleerde banen waarbij zelfs de kleinste dingetjes in gebouwen en werkplaatsen bewogen (puur genieten), banen waar kinderen aan mochten zitten en natuurlijk een rondrit voor kids. Ik ben daar zelf te oud voor en nageslacht heb ik (nog) niet, dus naar die kinderbaantjes ging mijn aandacht niet uit (en dat is helemaal niet negatief bedoeld!).
Ook in de verkoophal ben ik geslaagd. Althans, ten dele. Ik wilde een niet te grote tenderloc, een mooie stoomloc en bij voorkeur digitaal of digitaal voorbereid. De enige die binnen mijn smaak zat en digitaal was vond ik echter te duur. Voor een kleine Roco maus2, schakelaars om te proberen voor mijn peco wisselmotoren, stootblokken en muurtjes voor het eerste stukje landschapsbouw ben ik zeker geslaagd. En ook allemaal voor zeer schappelijke prijzen.
Tevens heb ik een aantal mensen gezien van de club waar ik bij zat (door verhuizing helaas niet meer lid omdat het nu aan de andere kant van het land is), dus ook even lekker bijgepraat.
Ik heb plannen om mijn baan in herfstsfeer te maken. Omdat de herfst leuke mogelijkheden voor scenes biedt en het is weer eens wat anders dan een zomerbaan. Het leuke was dat ik ditmaal ook enkele banen in herfstkleuren heb mogen aanschouwen en zelfs een verkoopstand heb gevonden waar zeer veel strooigoed in herfstkleuren (diverse tinten oranje, geel, rood, bruin) verkopen. Mijn plan gaat dus zeker lukken.
Verder ook nog een aantal goede tips gekregen van diverse mensen.
Ik heb een erg leuk dagje uit gehad. Helaas voor jullie weinig foto's gemaakt.
-
Toch wil het volk foto's... :P
-
tja, ik heb ze gewoon niet gemaakt. Rondlopend met de mannen herrinerde ik mij nog
wel een sessie van mijn toen 10-jarige neefje die het maken van fotos geweldig vond.
Nu is de oude point-en-shoot stuk, iets voor de grote meneer met sinterklaas.
het blijven praatjes, want plaatjes zijn er niet.
fred
-
fraai dat baantje met die werktreinen (y)
-
btw: journalistiek onzin moet met nonsens beantwoord worden volgens mij.
Op de vraag naar fluitjes/spiegelein e.d. moet het antwoord zijn: nee, ik heb
een echte stoomfluit, en als die fluit hoort de hele buurt het. Maar mooi is het wel.
fred
-
Heb wel kennissen bij RTV Utreg. Zal ze eens een schop geven dat ze serieus moeten verslaggeven. Han, bereid jij je speech dan alvast voor?
-
Vandaag de hele dag rondgelopen op Eurospoor, af en toe wat met koffie uitgeblazen bij de maten van Spijkspoor maar verder van 11.15 tot 18.00 op de benen gestaan. Veel moois gezien, veel inspiratie opgedaan. Ook erg prettig kennis gemaakt met Johan en Leen, van de Litter Bin, altijd leuk om de personen achter de draadjes te leren kennen. Als er volgend jaar weer een diorama wedstrijd is, ben ik zeker van plan om mee te gaan doen. Als het een beetje mee wil zitten zal ik morgen pogen wat foto's te plaatsen.
Rob
-
ha grappig. Dat heb ik nou omgekeerd. Ik zie nu net een nickname achter een persoon ;)
Was leuk kennismaken (y)
-
Vandaag ook de hele dag op Eurospoor geweest. De diorama's zijn indrukwekkend en inderdaad het is dat er bij staat dat sommige van beginners zijn. Chapeau!
Van de "professionele" banen moet ik zeggen dat ik ook hier genoten heb van de kwaliteit en de details, afwerking. De banen die er voor mij dan nog uitsprongen waren Liverpool Lime Station en vooral Westford, terwijl ik toch niks met de uk spoorwegen heb, in particular. Het was een mooi dagje. Hier wat fotos van Westford
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_8179_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_8179_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_8182.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_8182.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_8219.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_8219.jpg)
-
Kleine aanvaring met ik denk RTV utrecht. Weer zo'n " lollige" verslaggever die aan een oudere treinliefhebber vraagt of tie met een spiegeleitje bij zijn baan staat?
Ik heb nog even navraag gedaan. Insiders bij RTV Utrecht melden dat zij vandaag niet aanwezig waren. Voor hun is een evenement als dit echt wel serieus. Wordt namelijk erg gewaardeerd door de luisteraars.
Wel heb ik zelf iemand van Geen Stijl zien rondlopen. Als die het was, dan kun je dat verwachten.
-
Even een selectie van wat ik gaandeweg op de foto gezet heb
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0426_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0426_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0430.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0430.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0431_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0431_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0433.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0433.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0434_3.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0434_3.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0436_3.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0436_3.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0438_3.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0438_3.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0439_3.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0439_3.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0442_4.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0442_4.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0443_4.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0443_4.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0444_5.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0444_5.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0447_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0447_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0448_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0448_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0449_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0449_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0451_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0451_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0453_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0453_2.jpg)
zo'n Belgisch "klassiekje" zou ik nog wel eens willen hebben! ::) [edit: treinstel van Jocadis]
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0454_4.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_0454_4.jpg)
-
Die belgische baan was idd een van de mooiste, samen met Liverpool Lime street en de nitraatmijn met echt bewegende transportbandjes en een roterende losplaats. De lokverzorging in spoor 0 was ook een snoepje, er was echter niet veel actie op te zien.
Ivm Swanley (smalspoorbeurs in Engeland) miste ik het h0e gebeuren, wat normaliter toch ruim vertegenwoordigd was. Jammer..
Persoonlijk vond ik sommige tentoosgestelde banen niet op zo'n beurs horen. Als je het in een zaaltje van de plaatselijke bibliotheek tentoonsteld oké, maar op zo'n beurs met zulke prijzen verwacht ik wel een beetje meer. Het varieerde van een paar kunststukjes via veel 13-in-een-dozijn tot ronduit rommel wat in een container thuishoort en zeker niet op zo'n beurs!
Vergeleken met voorgaande jaren vond ik het baanaanbod dus niet echt geweldig... :-\
Qua beurs veel, heel veel van hetzelfde.. Wel wat meer aanbod in h0e en dat is voor mij prettig.. De verslaggever was volgens mij die pief van geenstijl.. beetje zielig hoe hij zichzelf moet optrekken aan andere mensen. Ik zou toch over mezelf gaan nadenken als ik de hele dag zo geforceerd lollig zou moeten doen voor mijn boterham.. ;D
Groet daan.
-
Mooi foto's Maarten! Tsja en die sukkel van GeenStijl, wat je ook zegt, je delft toch altijd het onderspit en uiteindelijk wordt je afgeschilderd als één of andere psychiatrisch gestoorde met gedragsproblemen (dat klopt dus in mijn geval ;D). Maar die vent is de kool in het sop niet waard (met dank aan Leo ;D).
-
Gisteren alleen hal 2 gezien, druk aan het werk ;D.
Mijn indruk was dat in hal 2 minder handelaren stonden dan vorig jaar. De banen ga ik morgen bekijken.
-
@ Tomasso, tx
Zijn wat meer dingen die ik op foto had staan maar foto's zijn nog minder scherp dan deze, haha. Dus de mooie 'blauwe tram' ontbreekt. Mag iemand anders plaatsen.
-
Hoi Spoor vrienden,
Ik moet eerlijk zeggen dat ik het meest onder de indruk was van de Engelse modelbanen zo wel die in spoor nul als in HO Verder vond ik die Duitse modelspoor bahn uit der Eisenbahnfreunde Breisgau e.V ook erg mooi gedaan. Wel vond ik jammer dat diverse banen stonden die al eens gezien heb op eurospoor. Wat ik miste was wat meer spoor banen in de grotere schalen zo als spoor 1 en spoor nul.
Ik hoop dat in 2012 weer een wat grotere spoor nul baan is te zien en iets van spoor 1
Met vriendelijke groeten,
Bernard
-
Voor de liefhebbers, er staan al een aantal foto's van Eurospoor gisteren op mijn Flickr pagina's, er volgen er nog wat meer de komende dagen;
http://www.flickr.com/people/27262916@N00/
Gr.Martijn (y)
-
Tsja en die sukkel van GeenStijl, wat je ook zegt, je delft toch altijd het onderspit en uiteindelijk wordt je afgeschilderd als één of andere psychiatrisch gestoorde met gedragsproblemen [..].
En ik maar denken dat die juist extra welkom waren bij GeenStijl.
- Peter
-
Voor de liefhebbers, er staan al een aantal foto's van Eurospoor gisteren op mijn Flickr pagina's, er volgen er nog wat meer de komende dagen;
http://www.flickr.com/people/27262916@N00/
Gr.Martijn (y)
Dat Belg.baantje is dat Ho of N(module-baan) ? Achtergrond is geschilderd door een heel goeie amateur of een professioneel schilder,
mocht het een N baantje zijn dan is het die laatste (bij Ho, misschien wel eensdiezelfde schilder ?)
Groeten Peter ;)
-
(http://modeltreinbaan.nl/wp-content/uploads/eurosp2.jpg)
De foto's zijn inmiddels afgedrukt. Hier (http://modeltreinbaan.nl/?p=5393) een korte impressie.
Groet Jaap
-
Hahaha Peter (y)
-
Wat betere kwaliteit foto's van de diorama's toegevoegd op onze facebook pagina (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.286681808019761.68657.280830831938192&type=1). *warning possible spoilers*
-
Ik vond de beurs dit jaar een beetje tegenvallen. Heel veel tweede hands spul , ook bij de handelaren met nieuw spul. De banen vond ik wel mooi.
-
Vandaag met Rick naar Eurospoor geweest, ik vond het wat minder als vorig jaar maar toch een geslaagde editie.
Het hoogtepunt voor ons, was het de demo weatheren.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/eurospoor_031.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/eurospoor_031.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/eurospoor_036_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/eurospoor_036_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/eurospoor_047.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/eurospoor_047.jpg)
Rick had van een duitse handelaar een (schade) wagon gekregen, deze heeft hij onder begeleiding van Eric geweatherd.
Eric ontzettend bedankt, ook namens Rick (y) (y)
gr. Henk en Rick
-
Ook weer thuis, met zere voeten omhoog op de bank ;D
Wat vond ik van de beurs? Een beetje halfslachtig gevoel, zoals ieder jaar op Eurospoor....
Heel mooi vond ik De Blauwe tram, met bewegende draaibrug en varende bootjes!
Ook fraai Valkenswaard, met echt werkende NS-armseinen en opnieuw een varende boot, met opengaande brug, bovendien een erg fraaie spoorbrug moet ik zeggen.
Liverpool was ook erg indrukwekkend!
De sneeuwbaan was ook nice.
Positief verrast was ik van het leuke stukje van mijn Collega, die spoorvernieuwing als thema had, weer eens wat anders als anders
Natuurlijk ook (nogmaals) een grote pluim voor de bruggenbouwers, waarbij ik eerlijk moet zeggen dat ik die brug van Jeroen wel heeeel mooi vind! dikke pluim Jeroen!!
Niet verkeerd was het kleine maar fijne "Duisterhuizen" Leuk je een keer de hand geschud te hebben Cees, en bedankt voor die GTW-special ;D
Natuurlijk niet te vergeten de N-baan van de MSG 's-Hertogenbosch die zeker waard is om bekeken te worden.
Helaas weer veel racebanen in modulaire vorm, die ik inmiddels wel kan dromen.....kan die Railclub Utrecht niet een keer wat nieuws maken???
Daarnaast is het treinverkeer op deze banen altijd weer een zooitje, qua samenstellingen (ben daar een fettisjist in overigens) als qua rijgedrag (waarom zie ik nou altijd twee achter elkaar aan racende treinen die ofwel net op tijd met een grote schok van 200km/h naar nul worden teruggebracht ofwel boven op de voorganger knallen??) echt clubs, waarom nou niet eens wat investeren in een goed stukje beveiliging???
De Koopafdeling achterin vond ik persoonlijk tegenvallend, weinig spectakel qua aanbod als qua prijsstelling, al was de 4-delige Blokkendoos bij Kuipers voor 179,00 een positieve uitzondering. (gelukkig heb ik er al een van de vorige reeks dus kwam ik niet in deverleiding)
-
Een impressie van mijn kant:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06888_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06888_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06895.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06895.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06905.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06905.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06908.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06908.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06910.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06910.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06931_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06931_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06948.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06948.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06955_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06955_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06957_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06957_2.jpg)
That all, folks ;)
-
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06957_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC06957_2.jpg)
Dit was echt een enorm mooie baan! (ondanks dat ie nog niet af was :P ). Wat ik ook wel grappig vond is dat ze voor elke treinbeweging weer een nieuw kaartje pakten om de treinbeweging op te schrijven (volgensmij) :P
-
Ik vind die engelse baan ook het mooiste van eurosppor 2011
Maar de belgen komen op een dikke 2 plaats.
ik vond die duitse baan naast de eetgelegenheid in hal 4
waar met weinig ruimte 3 spoorlagen gemaakt waren (HSL, boemel & main lijn)
een dikke nr 3 verdienen
verder was de Stichting Mtrak baan ook wel aardig
-
Ik ben vandaag, samen met mijn vriendin, geweest en we hebben ons zeer goed vermaakt.
Mijn vriendin gaat ook aan de modeltreinen ;D (y). Ze wil in spoor N een klein baantje maken voor haarzelf. We hebben dus een startset en een extra locje met 2 wagons bij gekocht.
Ik zelf heb een mooie stam dubbeldeks rijtuigen van trix gekocht (DB). Verder voor zoonlief wat gekocht voor op zijn baantje.
Daarna zijn we lekker banen gaan kijken en er zaten een paar banen bij waar we veel foto's van gemaakt hebben.
Vooral de baan met het sneeuwlandschap vonden we erg mooi en een N baan (ik meen van railclub Utrecht) waar veel details van het scenery te zien waren vonden we erg mooi.
Rond 16:00 was het leuk geweest en zijn we weer, moe maar voldaan, weer naar huis gegaan.
M.v.g. Mark
-
Hoi Spoor vrienden,
Ik ben het met Floris volkomen eens die Rail club Utrecht moet eens bij hun zelf gaan nadenken om niet eens te gaan beginnen met een mooie module baan te gaan bouwen bijvoorbeeld na voorbeeld van tijdperk III Neem bijvoorbeeld de lijn Elst Tiel als voorbeeld
of de lijn utrecht Baarn of utrecht hilversum enz.
Verder waren er inderdaad nog al een aantal banen waar de treinen onderhand aan het racen waren Erg jammer
tot zo ver dit kleine berichtje
groeten bernard
-
Vandaag ook naar Eurospoor geweest! ;D
Samen met Mathyn en Maarten! Was gezellig boys, zoals gewoonlijk (y)
Prachtige banen mogen aanschouwen.. Viel me absoluut niet tegen dit jaar! :P
Op naar volgend jaar :D
Greets Johan 8)
-
Vandaag ook geweest en me goed vermaakt, laat dat vooral duidelijk zijn.
De handel was zoals altijd; veel van hetzelfde en bijna geen trams te vinden ;D
En dan de banen. Eurospoor is altijd een mix van klein, groot, gedetailleerd en grote banen met veel gras. Ik vond de balans dit keer te veel naar grote, weinig bijzondere, banen doorslaan. Banen zonder achtergrond of verlichting kunnen eigenlijk niet meer vind ik. Een aantal banen deed zichzelf daarmee veel te kort. Gennep, een prachtig uitgevoerde baan, maar zónder achtergrond en met een rare tent er over en bouwlampen daar aan die de toeschouwer in het gezicht schijnen. Ook de Duitse baan uit Freiburg was fraai met een rustig landschap en hele ruime bogen maar had echt op kunnen vallen met een achtergrond en goede belichting. Een aantal banen stond ook véél te laag, en dat in combinatie met een achtergrond van 30cm hoogte levert geen fraai beeld op.
Gelukkig was er ook genoeg naar mijn smaak. De Nederlandse baan van Kees-Jan, de Engelse banen, de blauwe tram in N, de dio's van Beneluxspoor om er maar een paar te noemen.
Grootste verrassing van de dag was van ná Eurospoor; 3x plan V als Intercity naar Rotterdam! (en dan geen fototoestel bij me.....)
En tot slot nog een kassatip voor de bezoekers morgen. Voor de 3 kassa's bij hoofdingang stond rond 12:00 een rijtje van 12-15 personen. Ik ben doorgelopen naar de andere ingang (daar moet je toch naar toe voor de ingang van de beurs) en daar zaten 3 man/vrouw achter de kassa te wachten op klandizie.
-
Vandaag ook geweest met mijn vader en zoon..
Op zich een paar hele mooie dingen gezien maar toch ook veel banen gezien waar je gewoon verdrietig van word.. iedereen doet het toch op zijn of haar manier maar als ik ergens de pest aan heb is het dat gegrabbel om alles weer op de rails te krijgen..
Staat er een groep mannen te kletsen bij een module baan en een 3737 die bij hun reed boorde zich geweldig in een stilstaande trein.. ik en een paar anderen hun te kennen gegeven dat het niet goed gaat en pas na een halve minuut kwam er actie... beetje zonde...
En verder Karst geïrriteerd, en ook vele andere blijkbaar, dat zijn draaischijf te snel draait... :D
Even schrikken ook van de prijs van een bak koffie... daar heb je in de winkel bijna een volle zak koffiepads voor... :-X
Al met al veel gezien en gefotografeerd.. toch wel wat ideeën opgedaan voor de nog steeds te bouwen baan..
-
@Marc ik heb kaartjes uitgeprint, dan hoef ik toch niet meer in de rij te staan daar? (mijn vader gaat mee en die heeft een hekel aan rijen dus toch even informeren ;D)
-
Weet ik... maar ik moest iets teveel info invullen voor het online kopen van een kaartje. En daar heb ik een nóg grotere hekel aan.
-
Al snel prima video opnames op YouTube:
Deel 1: http://www.youtube.com/watch?v=I82Oy09bjvA
Deel 2: http://www.youtube.com/watch?v=gP6aF1SCtgs
-
Voor mij de eerste keer Eurospoor: ik heb genoten en blijkbaar was ik erg vatbaar, want dat modelspoorvirus heeft goed toegeslagen.
Ik was erg onder de indruk van de diorama's en vooral het niveau van de beginnende diorama-bouwers! Gewoonweg kunststukjes!!! (y)
Verder van Eric de Boer een uitgebreide toelichting gehad over het weatheren van materieel (bedankt!), en ook de begrassingstechnieken van Karst Drenth mogen bewonderen.
Voor mij was de Belgische baan de absolute topper! Vooral de weg (realistische scheuren en met functioneel carsystem) vond ik schitterend (zie foto's). Helaas was er op dat moment niemand die kon toelichten hoe ze dat zo mooi gemaakt hadden...
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_1153_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_1153_1.jpg)
(klikbaar)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_1157_3.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_1157_3.jpg)
(klikbaar)
De al eerder genoemde Engelse baan staat voor mij absoluut op twee. Vanuit twee plekken worden het station (Liverpool?) en het schaduwstation bediend aan de hand van een compleet uitgeschreven dienstregeling en een communicatie- en camerasysteem. Erg enthousiaste hobbyisten met een mooi engels accent, erg leuk om een praatje mee te maken!
Zo, nu mijn stem uitbrengen op de diorama's en mezelf overtuigen dat ik komende keer ook mee moet gaan doen! Het is toch wel gaaf om je harde werk zo tentoon te mogen stellen!
-
Ik vond het een gezellige dag vandaag op Eurospoor en voor een kaartje aan de kasse moest ik zeker niet lang wachten er was 1 iemand voor mij (y)
ik kwam zoals iedereen binnen in zaal 3 en liep gelijk naar de stand van beneluxspoor.net en daar ben ik zeker paar uurtjes braaf geweest , ik had een wagentje mee genomen voor een workshop voor weatheren maar dat ging helaas niet door omdat Eric den Boer alles over en weer moest verhuizen en dat vond hij niet zo prettig.
Maar ik heb toch samen met hem het wagentje mooi vervuild was voor mij de eerste keer dat ik zoiets deed en ook de eerste keer dat ik een airbrush in mijn handen had( de foto volgt snel)
Nadat ik klaar was met het wagentje wilde ik verder gaan maar ik werd weer aangesproken door een beneluxspoorder die daar stond bij de workshop bruggetje bouwen.
Hij vroeg aan mij zin om een bruggetje te bouwen meneer? zo gezegd zo gedaan ik aan de tafel en man wat zat ik te knoeien ik plakte bijna alles onder behalve wat er geplakt moest worden maar na veel gevloek (niet luid op) en toch door blijven gaan is het toch redelijk gelukt.
Toen het bruggetje eindelijk in elkaar stond en netjes stond te drogen ben ik eindelijk verder gegaan man wat een prachtige banen stonden daar was veel om te zien en ik weet zeker dat ik niet alles gezien heb , maar wat ik gezien heb van de banen was schitterend.
Ik wil paar mensen nog bedanken dat is Eric den boer die mij heeft geholpen met het weatheren van het wagentje en sorry ben je naam vergeten die mij heeft geholpen met het assisteren van het bruggetje (y).
Mvg
Erik-Jan
-
Al snel prima video opnames op YouTube:
Deel 1: http://www.youtube.com/watch?v=I82Oy09bjvA
Deel 2: http://www.youtube.com/watch?v=gP6aF1SCtgs
Mooi gefilmd (y)
Morgen ga ik (o.a.) een kijkje nemen.
-
Mooi gefilmd inderdaad, maar een aantal banen doen de wenkbrauwen fronsen. Een rode 1600 met oceaanblauw/beige rijtuigen?
Zul je natuurlijk zien dat iemand met een foto daarvan op de proppen komt...
- Peter
-
BNLS: Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst!'
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/original_version_081_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/original_version_081_1.jpg)
Thomas
-
Is dat in de BNLS stand?
Btw, zijn dat bekende gezichten? (ken niemand... ::) )
gr. Viktor
-
Jazeker zijn dat bekende gezichten. Hoogste tijd dus Viktor om eens een bakkie koffie te komen doen op de stand
-
Op verzoek dit plaatje gemaakt ;)
Thomas
Kan je ook op verzoek plaatjes weghalen ?? ;D
-
Hoogste tijd dus Viktor om eens een bakkie koffie te komen doen op de stand
Als ze dan maar niet net plastic gaan verbranden met die lasercutter, want dan proef je je koffie niet meer. ;)
-
Gaan we beidehand doen? Zal ik je dan maar tussen de dio's stoppen morgen?
-
;D
Die ga ik samen met Dolly eens goed bekijken (y)
Maar serieus, toen er met plastic werd gelaserd kreeg ik het erg benauwd en kwam er erg veel commentaar van omstanders die als eerste naar mijn lijm flesje keken.
Echt niet gezond.
-
Is dat in de BNLS stand?
Btw, zijn dat bekende gezichten? (ken niemand... ::) )
gr. Viktor
Iemand komt me heel erg bekend voor. ;D
M'n vader heeft die foto gemaakt en op het forum gezet.
Papierbouwer
-
Gaan we beidehand doen? Zal ik je dan maar tussen de dio's stoppen morgen?
Toch bij de 'de Beide Handjes" hoop ik NIET.
Hans
-
Ja hoor, gewoon bij de smid over de kling jagen.
-
Toch een leuk contrast ik met mijn koffer ;D
-
Ik ben vandaag voor het eerst op eurospoor geweest. (y)
Ik heb met veel genoegen naar alle banen gekeken, alleen de baan van spoor groep Utrecht (als ik het mij goed herinner) was een zooitje, er werd aan gewerkt, er reden geen treinen en het zag er niet mooi uit, jammer gemiste kans. (aan de baan werk je op de club avonden, en niet op een beurs)
Als lid van de DMV vind ik dit erg jammer :(, wij als DMV konden niet op Eurospoor 2011 staan. Volgend jaar beter. :)
Ik heb nog wat klein spul gekocht oa 100 sparren , 4 lantaarnpalen, waarvan er een gebouwde lantaarnpaal bij de viessmann catalogus 2011/2012 zat. Catalogus koste 5,00 en heb er 3 bouw pakketjes van dit type lantaarnpaal gekocht voor 3,40 per stuk, ik heb ze ondertussen in elkaar gezet en getest. (y)
Ik heb ook een minitrix E144 loc gekocht voor 62,55 , ik was er al een tijdje naar op zoek, voor een redelijke prijs. (wil er binnenkort een dcc/sx decoder inbouwen).
Het was een geslagde dag vandaag.
Paul Smits
-
Zo, na jaren weer eens naar Eurospoor geweest. Meestal vond ik dat niet de moeite waard omdat ik hier de kwantiteit boven de kwaliteit vond gaan, een soort SBS onder de modelspoorbeurzen. In 2008 maar weer eens geweest en eigenlijk hoefde het daarna helemaal niet meer van me.
Door de verhalen van vorig jaar op dit forum en het feit dat BNLS er dit jaar uitgebreidt aanwezig zou zijn toch maar besloten dit jaar te gaan. Het viel mij dit jaar niet tegen, inderdaad een aantal zeer fraaie banen gezien. Helaas is het aantal achtergrondloze clubmodulebanen, waar nog met een rotvaart gereden en abrupt gestopt wordt, nog in de meerderheid. Dat kan in 2011 toch echt niet meer. Jammer. Er wordt al jarenlang het goede voorbeeld gegeven, waarom wordt hier niet van geleerd. Zo worden naar treintjesgekken zoekenden 'journalisten' alleen maar in hun gelijk bevestigd.
Ook gruwelijk mooie dingen gezien, waarvan een paar willekeurige foto's. Mooie Engelse banen, fraai Italiaans modelbouwwerk enz;
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9565b.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9565b.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9552b.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9552b.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9550b.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9550b.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9583b.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9583b.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9555b.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9555b.jpg)
Verder lekker met Frank en Jeroen staan kletsen op de BNLS stand, een leuke kit overgenomen van Michel en hier fraaie diorama's bekeken waarvan hier een klein uittreksel;
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9540b.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9540b.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9544b.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9544b.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9546b.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMGP9546b.jpg)
Al met al heb ik het dit keer best naar mijn zin gehad op Eurospoor en ben lang blijven hangen. Gelukkig hoefde ik van mijzelf niet de verdrietige hal in met altijd hetzelfde tweedehandsspul (wat overigens soms best wel handig is), daarvoor ga ik dan wel bewust naar Houten.
-
Zonder 2 hands spul geen mooie banen en BNLS stands hoor
-
Dat weet ik wel maar daarom hoef ik er van mijzelf nog niet naar toe. ;D
-
Verder lekker met Frank en Jeroen staan kletsen op de BNLS stand,
186 voor, 185 achter (Zwolle Rangeer, 1975)
-
@ Frank (y)
-
Ik zal ook hier maar eens een deel van mijn foto's plaatsen:
Even een impressie:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3413_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3413_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3425_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3425_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3427_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3427_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3436_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3436_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3439_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3439_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3444.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3444.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3447.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3447.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3457.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3457.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3458.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3458.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3466.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3466.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3470.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3470.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3474.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3474.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3476.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3476.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3482.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3482.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3491.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3491.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3504.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3504.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3505.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3505.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3516_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3516_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3522_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3522_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3530_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3530_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3534_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3534_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3537.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3537.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3538_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3538_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3557.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3557.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3563.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3563.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3579.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3579.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3592.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3592.jpg)
Tuurlijk ook vele mooie dio's gezien:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3610.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3610.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3611.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3611.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3614_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3614_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3606_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3606_1.jpg)
En samen met Eric gemaakt:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3629_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCF3629_1.jpg)
groet,
Ivo vS
-
Nou, dat zijn toch wel weer hele mooie foto's ! (y)
gr. Viktor
*over 3 uur kom ik koffie halen :P *
-
Gistermorgen kwam het toch bij ons op om even te gaan kijken.
Rijden toch richting Zwolle, dus kom je d'r langs. Even met Ronald Halma
staan te praten, en daarna banen kijken. Bij de modules stak voor mij dan
het diorama van Crailo er bovenuit. Eenvoud, is het beste woord.
Verder de baan van Valkenswaard en die Belgiëse die langs bijna de
gehele achterwand van de hal stond.
En zowaar heb ik dit keer helemaalniets gekocht! Gewoon met niks naar binnen,
en met niks naar buiten. De mrs. kwam mij nog even halen voor drie rijtuigen
met een zacht prijsje. Maar nee, ik had mij voorgenomen niets te kopen.
vrgr Steef
-
Wij zijn nu op weg naar eurospoor, hoe toepasselijk, met de trein :-).
-
Hee, het forum zit in een andere tijdzone ;D
-
Och, dit forum is niet het enige wat nog in een andere tijdzone zit... o.a. ik leef ook nog in de zomertijd!
(Zometeen toch maar even omschakelen, want dat gaat anders ergens een keer fout! ;D)
-
Ik ben zoals bijna ieder jaar ook naar Eurospoor geweest,Tja,wat zal ik er van zeggen,Vorig jaar vond ik veel meer modulebanen mooi,nu was dat minder het geval,natuurlijk zaten er een paar prachtbanen er bij zoals het winterlandschap,waar maar een klein puntje kritiek van mij aan zat,de skiliften ontbraken,de hsl vond ik heel mooi,tijdens het choppen heb ik wel zoals altijd bij Eurospoor wel kunnen slagen.
Ondanks de wat mindere editie blijft Eurospoor wel mijn favoriete evenement :) (y).
-
Ik was zaterdag geweest,direct doorgestoomd naar de 2 hands markt had groot lijstje bij me,maar helaas gedeelte geslaagd,niet getreurd probeer helmond wel of in gangelt dadelijk.
Wat me opviel voor 2de hands materiaal was de prijs nog erg stevig hoog.In verglijking met nieuw materiaal in de andere hal (vertegenwoordigers stonden).
Tevens behoorlijk veel wisselstroom materiaal en aardig wat n spoor materiaal.
Duitsers hadden best veel figuurtjes bij zich.
Na uitgesnuffeld te zijn,besloot ik maar te gaan eten en de banen bezichtigen en fotos maken.
Helaas is het zover niet meer gekomen broodje worst lag me te zwaar op maag,zo snel mogelijk naar huis limburg +2 uur rit trein.thuis ziek naar bed,ben vandaag weer in orde maar overwerk vandaag mooi niet, heb voor werk afgemeld.
Ik ben benieuwd nog meer fotos van de banen die er stonden zag er zeer goed uit de banen.
groet dennie
-
Ik ben zoals bijna ieder jaar ook naar Eurospoor geweest,Tja,wat zal ik er van zeggen,Vorig jaar vond ik veel meer modulebanen mooi,nu was dat minder het geval,natuurlijk zaten er een paar prachtbanen er bij zoals het winterlandschap,waar maar een klein puntje kritiek van mij aan zat,de skiliften ontbraken,de hsl vond ik heel mooi,tijdens het choppen heb ik wel zoals altijd bij Eurospoor wel kunnen slagen.
Ondanks de wat mindere editie blijft Eurospoor wel mijn favoriete evenement :) (y).
Er staan hier in de Alpen ook niet op elke berg Skiliften hoor,daarvoor zul je vanuit de meeste plaatsen toch wel ettelijke kilometers moeten rijden om er 1 te bereiken.
-
Ik ben vrijdag op Eurospoor geweest. Vanuit het hoge noorden is het toch nog wel eventjes rijden, twee uur heen, twee uur terug.. Ben veel te lang in de handelhal blijven hangen, waardoor ik de tweede hal met modulebanen compleet heb overgeslagen. achteraf wel een beetje jammer :-\.
Omdat ik in tijdnood kwam, ook de Beneluxstand overgeslagen... Ook spijt van :-[
Echter wel leuke aankopen gedaan, mooie partij Fleischmann wagons, wat containers en een Cat wiellader.
Het loonde echter wel om eerst door te lopen en later terug te gaan, want er zat nogal wat verschil in prijs en kwaliteit.
Volgend jaar gewoon weer heen, blijft toch leuk :)
-
Net weer terug. Het zal nooit mijn beurs worden, maar her en der toch wel wat leuke dingen gezien.
Erg bijzonder vond ik de nikkelmijn: met een trechtertje de lift vullen met steentjes en van daaruit via trechters en banden uiteindelijk een wagentje automatisch vullen.
Daarmee en met de andere leuke dingen zo'n anderhalf uur vermaakt. Tot slot nog even de raadplaatradersmeeting bezocht en toen was het weer tijd om naar huis te gaan.
Huub
-
Ben gisteren 'even' geweest.
Een groot aantal banen met bewondering staan bekijken.
Onder andere ook die Belgische baan langs de achterwand.
@SjoerdB
Ik heb even gewacht tot de bedienend persoon weer achter de baan vandaan kwam en even gevraagd naar hoe de weg werkte.
Blijkt dus geheel geen Car-system te zijn.
De auto rijdt doormiddel van een trein die onder de weg zijn ronde maakt.
De weg an sich was inderdaad wel mooi gemaakt.
@Marc Tramt
Wat betreft Gennep van de MBS ben ik het niet geheel met je eens.
Er zijn inderdaad zat banen die met een achtergrond veel beter uit de verf zouden komen.
Echter Gennep is door hen zo opgebouwd dat men aan alle kanten kan kijken en er ook aan alle kanten wat te zien is.
Veel banen zou ik namelijk ook wel eens van de andere kant willen bekijken, vaak is dit dan door de achtergrond niet mogelijk.
-
Je ziet inderdaad meer maar ik vind de illusie (het totaalbeeld) stukken minder zonder achtergrond. De baan is duidelijk opgezet om van alle kanten bekeken te worden, maar ik vind dat geen verstandige keuze.
-
Mooie foto's!
-
Ben niet gegaan, maar heb menig mooie zaken gemist zie ik wel.
-
Omdat ik komende dinsdag naar Schotland reis, even een praatje gemaakt bij de Schotten.
"Klein" maar fijn O-baantje.
Ik was ook zeer onder de indruk van de Fransen met hun Elzas-baan. En de Duiters met hun sneeuw.
De modules spraken mij wat minder aan, maar mijn zoon (12) vond dat weer heel indrukwekkend: wàt een rijlengte.
Het was denk ik ongeveer mijn 10e editie, niet de beste, niet de slechtste.
Ook geslaagd op de markt, maar dat is een ander draadje.
Zoals altijd nog het meest genoten van het gezwam met andere liefhebbers.
we zijn een raar volkje, maar...
grotendeels ongevaarlijk!
Hendrik Jan
-
Ik heb Eurospoor nog nooit overgeslagen,dus dit jaar ook niet.
Ik heb me weer prima vermaakt.
De Engelse banen waren top en die Duitse baan van die club uit Freiburg
vond ik ook mooi,die had ik wel eens eerder gezien.
En dan het Nederlandse dieselbaantje:Ik vond het niet de mooiste baan(mar zeker ook niet de lelijkste),
maar qua thema helemaal super.Meerdere rode diesels,een klompentrein
en het nodige goederenvervoer,kortom een "dieselparadijs" ;D Dat wil ik ook :o
Met een paar raadplaat gollega's kennis gemaakt en nog wat boeken en
tijdschriften gekocht(allen over trams).
Ik ben helemaal niet op de 2e hands markt geweest.
Het voordeel van Eurospoor is dat het lekker ruim is opgezet
en je hoefde negens lang in de rij te staan.
Maar het aller grootste voordeel vind ik de DRANGHEKKEN ;D
Lekker hangend naar de banen kijken. (sorry Marty) ;D ;D
gr Ed.
-
Minder bezoekers dan vorig jaar.
Zie: http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/397378
Ik denk overigens dat dat meer met het relatief goede weer te maken heeft.
mvg,
Gert
-
Welk relatief goede weer? Heb ik niet gezien hoor ;D.
-
Ook ik was gister vd partij (y) eerste keer en was erg geslaagd.
was samen met met Bosje77 en mijn schoonpa. leuke dingen gezien,
vond persoonlijk het winterlandschap erg mooi. ook nog wat bouw tips opgedaan bij
de "Action" Man ;D en veel gezocht bij de kraampjes, thuis gekomen met 2 lopi4's
seinhuis, Fl umbauwagon, en de Fl 4872 BR 03. verder erg leuk dag en zeker voor herhaling vatbaar (y)
Mvg Bas
-
Na jaren ben ik ook dit jaar niet op eurospoor geweest.Als ik zo de foto's bekijk en de filmpjes op You Tube dan heb ik aardig wat gemist.
Jammer,volgend jaar maar weer.
Wat de foto's betreft op beneluxspoor kan ik nog wat na genieten.
Wat de filmpjes op You Tube betreft vond ik de Belgische baan één van de mooisten.
Groetjes Jan.
-
Welk relatief goede weer? Heb ik niet gezien hoor ;D.
De crux zit 'm in het woordje 'relatief'. Echt herfstweer (regen en wind) is buitengewoon gunstig voor de bezoekersaantallen van Eurospoor. Nu zijn er te veel gezinnetjes met kinderen iets anders gaan doen.
Wij (de modelspoorders) vormen, denk ik, het brood voor Leo's organisatie. De gezinnetjes met kinderen vormen het beleg!
mvg,
Gert
-
Misschien zijn wij zelfs wel alleen de korstjes, en zijn de dagjesmensen zowel het brood zelf als het beleg ;).
-
Vandaag ben ik in Utrecht wezen kijken. Er is al veel over geschreven. Over de hoogte- en “diepte”-punten zijn de meesten het wel eens. Ik vond de modulebaan van de Eisenbahnfreunde Breisgau e.V. het mooist. Ook nog bekenden uit Oss en omgeving tegengekomen. ;) Om 12:00 bij de MYRCM (http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,23571.msg623091.html#msg623091) geweest. Was kort, maar erg gezellig. (y) De volgende Eurospoor voor mij? Over een jaar of twee, drie.
-
Ik ben vandaag geweest en ik vond het een leuke dag! (y)
De beurs was vorig jaar beter vond ik, maar toch heeft het me niet teleurgesteld.
Om twaalf uur even gepraat met de raadplaters en daarna de banen bekeken.
De Belgische baan vond ik echt prachtig, en enkele andere banen ook wel.
Helaas werkte mijn camera een stuk slechter dan vorig jaar waardoor vrijwel alle foto's bewogen zijn :'(
Maar enkele foto's die ik wel mooi vond:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/P1100310.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/P1100310.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/P1100322.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/P1100322.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/P1100360.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/P1100360.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/P1100387.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/P1100387.jpg)
gr. Viktor
-
Vandaag geweest en toch weer een gemengd gevoel: mooie banen en aan de andere kant weer een gevoel van dat heb ik allemaal al een aantal keren meegemaakt / gezien. Het team van Beneluxspoor was zeer actief (en heb ik dus ook maar niet lastiggevallen). De raadplaatradersmeeting heb ik helaas gemist, dat was wel leuk geweest. Artitec heb ik blijkbaar ook over het hoofd gezien, maar overal liggen zoveel 3700'n te koop dat ik een goed beeld heb van wat ik eind van de maand bij kan schrijven op de lijst van aanwinsten. De top baan vond ik, hoewel toch wel veel moois gezien, de 'sneeuwbaan'. Kiezen voor het beste diorama vind ik zelfs moeilijk. Wat mij betreft veel 'ex aequo'. Kortom, leuke dag, maar niet schokkend.
P.S.: Lopend over de 'markt' bedacht ik overigens dat ik in Houten nog iets moet aanschaffen bij iemand die hier niet aanwezig was. Omdat ik in november niet kan, keek ik naar de datum in december: klopt het dat Houten in december op zondag is?
P.S.2: vergeet ik verdraaid die bruggen: prachtige kunststukjes vond ik ze, COMPLIMENTEN
-
Nee, 17 december valt gewoon op een zaterdag. Misschien heb je bij het instellen van de zomertijd per ongeluk nog een paar dingetjes verzet? ;)
mvg,
Gert
-
Nee, 17 december valt gewoon op een zaterdag.
Ja, en dan neem ik taart mee, en moeten jullie allemaal cadeautjes meenemen ! :D :D
-
Aha, dan is Eurospoor Express abuis: daar staat op blz. 13: 181211.
-
Vandaag toch even bij Eurospoor geweest.
Foto's ipv tekst:
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1169Medium.jpg)
Culemborg in welijzer van JanW
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1170Medium.jpg)
Rhenen voor de oorlog Van Gert (mooi grijs is niet lelijk ;) )
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1172Medium.jpg)
Oosterbeek in gewalst staal van Jeroen
Ik vond dit wel extra leuk:
Jeroen, prachtig,
Kun je de brug misschien niet laten zien op Ontraxs? Er was toch ook een Mitropa stand? Kan die naast de kartonnen brug van Culemborg van Janw worden gezet.
mvg,
Ivo
't is niet Ontraxs geworden, maar Eurospoor
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1174Medium.jpg)
Terechte winnaar, super mooie gebouwen.
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1175Medium.jpg)
De pastoor vraagt zich af waar nu toch de processie is.
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1176Medium.jpg)
Kits in schaal 0 van Modelloco?
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1177Medium.jpg)
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1178Medium.jpg)
Deltic met veel lawaai.
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1185Medium.jpg)
Mijn 2 oudsten wilden toch echt in de Blokkendoos
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1186Medium.jpg)
Artitec Noord Hollands station verplaatst naar België
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1187Medium.jpg)
Mooie break in actie!
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1192Medium.jpg)
Mooie baan, daar komen de Artitec groentewagens
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1193Medium.jpg)
Helaas niet kortgekoppeld. Dat kan beter, zoals op de lange Belgische baan.
(http://i1180.photobucket.com/albums/x412/Ivotb/Eurospoor%202011/IMG_1194Medium.jpg)
De draaischijf van Karst gaat zo hard, dat ik die niet scherp krijg :D :D . Mooi gras, prachtige achtergrond en super goed bewegende loks. Beste die ik heb gezien.
mvg,
Ivo
-
Ja de bruggen,was ik nog vergeten,echt vakwerk (y)
Alleen jammer dat de foto van de Culemborgse brug van de nieuwe is 8)
gr Ed.
-
Na 3 dagen op Eurospoor gestaan te hebben samen met Papierbouwer even terugkijken op een geslaagd evenement.
De diorama wedstrijd was voor ons natuurlijk het hoogtepunt. Alle diorama's waren stuk voor stuk fraaie staaltjes modelbouw, allemaal heel verschillend qua thema en sfeer. Papierbouwer heeft een kijkje achter de schermen kunnen nemen op de Beneluxspoor stand, gezien hoe modelbouwers werken en ontzettend veel geleerd. Heel veel ideeen voor volgende projecten zijn opgedaan, jullie zullen de komende maanden wel het een en ander van Papierbouwer (en ook wel iets van mij) kunnen zien op het forum.
Alle crewmembers van de Beneluxspoor stand bedankt voor alles. (y)
Thomas
-
Ik vond het wel een leuke Eurospoor, ben er een paar jaar geleden geweest (geen idee wanneer, moet ik opzoeken) en ik had toevallig nu de zondag niks te doen, dus met kaartje van Kruidvat maar ff goedkoop heengeweest. Groot deel van de tijd in de handel geweest, daar best wat leuke dingen gezien en gehaald, voor mijn doen dan :P
Daarna nog ff anderhalf uur bij de banen gekeken; ik vond dat er zeker wat leuks tussen zat! Hierbij wat plaatjes (aanklikbaar? anders ff link kopiëren!)
Oja, de geel/grijze 1100 met Amerikaanse Dome Cars zal ik jullie besparen :D
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0387kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0389kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0394kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0396kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0397kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0401kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0405kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0413kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0416kl.jpg)
Op deze baan bewoog alles, zo ook dit :)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0422kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0424kl.jpg)
Kofferbaan!
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0425kl.jpg)
Doorkijkje bij een Britse baan
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0430kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0435kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0436kl.jpg)
De zeer fraaie Belgische baan, met leuke details!!!
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0440kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0444kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0448kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0450kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0461kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0470kl.jpg)
De baan van Zevenbergen (Suikerfabriek) mocht er ook zeker zijn!
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0474kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0480kl.jpg)
De sneeuwbaan was ook zeer, zeer fraai!
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0506kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0494kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0502kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0515kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0517kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0518kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0522kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0524kl.jpg)
Voor wie zin had in wat lekkers!
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0530kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0531kl.jpg)
Dit baantje, klein maar erg mooi, staat ook in mijn top-5!
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0535kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0536kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0538kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0550kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0552kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0561kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0567kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0570kl.jpg)
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0588kl.jpg)
Crailoo :)
-
erg leuke eurospoor gehad wat me wel op is gevallen
is dat er erg veel nederlands staat,waarom niet meer amerikaans,engels
en bijvoorbeeld frans ??? verders niets dan lof voor iedereen die het evenement mogelijk gemaakt heeft (y)
-
Afstand? Een Nederlandse vereniging is sneller bereid om in Nederland te exposeren dan een Amerikaanse vereniging: die hebben thuis ook wel beurzen...
-
Ben vandaag geweest met de familie, voor de kleinzoon waren de grote treinen waarin ze konden meerijden het einde.
Hij kreeg er geen genoeg van, de modelbanen vonden we ook erg mooi en hebben daar ook de meeste tijd doorgebracht. De handel (2e hands) viel ons wat tegen, hoge prijzen en veel oude zooi. We hebben er ook niets gekocht, wel bij de gereedschapstands weer het één en ander gekocht om lekker te kunnen knutselen. De bruggen bij de Beneluxstand waren erg mooi (y) ook de diorama's waren van een goed niveau, mijn complimenten aan de bouwers (y) Wij hebben er weer van genoten en gaan volgend jaar zeker weer.
Groet,
Ron
-
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0424kl.jpg)
Kofferbaan!
En ook nog eens met N spoor (in plaats van Z-spoor) (y)
-
(http://home.solcon.nl/fhjgoorman/temp/IMG_0588kl.jpg)
Crailoo :)
Grappig dat je precies het detail pakt dat er origineel niet bijgeleverd is maar gaandeweg de beurs er bij geweathered is.
Weer veel mooie dingen gezien. Verbazingwekkend om te zien dat HET KIJKCIJFERKANON van de beurs Karst Drenth heet waarbij de mensen 5 rijen dik stonden te kijken hoe hij de stofzuiger hanteerde. Ik zie een uitnodiging van de huishoudbeurs aankomen! (y)
-
Zelf helaas niet kunnen gaan, soms gaat school voor... (zucht)
Maar aan de foto's te zien heb ik wel wat gemist. Leuk om dan ook eindelijke de complete dio's te kunnen zien.
Stond er nog wat aan Amerikaanse banen? En zo ja, foto's? ;D
Ivo
-
School? het was zondag hoor ;D
-
wat me wel op is gevallen
is dat er erg veel nederlands staat,waarom niet meer amerikaans,engels
en bijvoorbeeld frans ???
...wat houdt je tegen volgend jaar......doe er wat aan. (y)
eric
-
Dank voor de complimenten, de bruggen stonden er inderdaad prachtig bij. En ook leuk om te zien hoe je met zo weinig ( 5 stukjes huisvlijt) ca 20 m2 kunt vullen. Ja we hebben veel aanloop gehad. En niet alleen Nederlanders; ik heb al m'n talenkennis moeten aanspreken om te communiceren.
Alleen jammer dat de foto van de Culemborgse brug van de nieuwe is 8)
Dan heb je niet goed gekeken, er lag wel; degelijk een foto van de oude brug bij de brug van Jan.
-
Citaat van: Edde op 30 Oktober 2011, 21:57:24
Alleen jammer dat de foto van de Culemborgse brug van de nieuwe is
Dan heb je niet goed gekeken, er lag wel; degelijk een foto van de oude brug bij de brug van Jan
Er stond een dranghek in de weg :)
-
Ik ben in de gelgenheid geweest om er vrijdag en zondag te gaan kijken en vond dat er weer erg mooie baantjes bij stonden. Voor mij sprongen de Red Rock Railroad en de Blauwe tram er uit. Twee schitterende baantjes waar ik meerdere keren naar toe werdt getrokken om te kijken.
Ook de Belgische baan die wel 20 meter lang was vond ik een verademing om naar te kijken..... wat een goed uitgedachte en consequent uitgevoerde sfeer.
Daarnaast was de stand van Beneluxspoor een beleving. Aan alles was gedacht.... demonstraties workshops meetings en gewoon gezellig over de hobby kletsen en ik heb het al vaker gezegd de diorama straat was van een zeer hoog niveau waardoor deze zich met de mooiste banen kon meten.
Jeffrey
-
Veel mensen gesproken op Eurospoor in onze bruggenstand. Ik vond het erg leuk dat de zelfbouwbruggen nu eens bij elkaar te zien waren, en kennelijk ik niet alleen gezien de vele positieve reacties op Eurospoor en in dit draadje. Iedereen daar hartelijk dank voor!
Jeroen
-
Ik was er vrijdag, rond half 11 stond er een redelijke rij bij de kassa, dus blij dat ik de kaartjes op internet had gekocht.
Laatste keer dat ik er was is al een aantal jaren geleden en het viel me op dat het behoorlijk kleiner is dan 'vroeger'.
De "markt" is nog ongeveer even groot, maar met name de winkeliers zoals Wapstad, Wentink, Zevenspoor en anderen waren naar mijn idee niet zo breed vertegenwoordigd. Dat vind ik wel erg jammer aangezien ik op de markt weinig kon vinden waar ik naar op zoek was. Dus ik ging met teveel geld in de zak weer naar huis ;D
Evengoed een hoop inspiratie opgedaan bij de banen die er stonden, ook dank aan de mensen die foto's plaatsen, daar kan ik ook wel wat leuke dingen uithalen (y)
Joost
-
Ik heb erg genoten van de beurs. Ik denk dat de "professionele" banen in voldoende mate aanwezig waren om de hele dag te vullen: als er meer zou staan mis je teveel details. Alleen sommige 'opvulbanen' waren van bedenkelijk niveau, maar dat is aan de organisatie om eens over na te denken. Zelf ben ik fan geworden van het enorme sneeuwlandschap, ik heb altijd een zwak gehad voor 'witte werelden'.
Verder was het leuk om rond de Beneluxstand te hangen, met iedereen eens te updaten en natuurlijk de dioramawedstrijd. Ik had mijzelf vooraf al geen kans toebedeeld door de rampzalige aanloop, het liep toch nog leuk af.. Wel heb ik wat tips naar aanleiding van de wedstrijd. Zo zou ik in de categorie onder de 16 de leeftijd vermelden: het publiek heeft meer sympatie voor het resultaat als een kind van 10 of 12 de bouwer is, dan een 16 jarige die toch al wat meer volwassen geacht wordt te zijn.
Verder is het niet kunnen stemmen ter plaatse een gemis, maar daar is al veel over gezegd. Toch moet ik de organisatoren een compliment maken, daar voor hen persoonlijk deze wedstrijd regelen de eerste keer was, vorige editie was toch een team in andere samenstelling.
Groet, Bessel
-
Er stond een dranghek in de weg :)
De bewuste foto was ongeveer het enige element dat vanachter het dranghek aan te raken was.... ::)
Stond trouwens wel om de hoek, dussss umm, voor wie er geweest is; tegenover Karst en die demo-bomenbouwer, hoe heet-ie ook alweer...
-
Gert, geen idee wie je bedoelt ??? maar nog bedankt voor je lift naar huis.
Hans
-
Ik ga niet zo vaak naar een beurs als deze, de laatste keer Europspoor was ongeveer 15 jaar geleden. Wat goed was, was de aparte hal voor de koopjes, het was makkelijk shoppen, daar ik reeds had uitgezicht waar ik moest wezen. Veel banen gezien, maar ook enkele niet kunnen zien. We hebben toch wel vaak last gehad van mensen die met hun digitale camera over de baan hingen een plaatje maakten en vervolgens toch wel erg lang bleven staan staren naar hun camera om te zien of het plaatje wel goed was geschoten. Zeker bij de kleine banen, met de vele details was dat erg storend. Gelukkig wel genoten van de enekel USA baan en de sneeuwbaan. Ik kreeg het koude gevoel goed te pakken bij het verijste railbusje. Maar d ebaan was ook goed opgesteld en overzichtelijk. Net als de Bosbouwbaan, ook een genot om te zien.
Even bij Benelux geweest, maar eerder wat rondgekeken dan gesproken, ik was samen met mijn vrouw een dagje uit. Al met al toch wel een prima dagje!
Groet,
Michel
-
Filmpjes 3 en 4 van Eurospoor zijn nu ook gepost door de maker:
Deel 3: http://www.youtube.com/watch?v=BqZn-GIsN-Y
Deel 4: http://www.youtube.com/watch?v=LqLuFR3xKGQ
(y)
-
Op zich een mooi verslag op film! Ook leuk dat de filmer eindigd met de foto's van alle diorama's... op (ik geloof) één na... Die van de "beide handjes" (Tenzij ik niet goed genoeg heb zitten opletten!)
-
D'r staan er wel meer niet op. Misschien kon er geen foto gemaakt worden omdat het zo druk was.
-
Ola,
Vrijdag met mijn zoontje wezen kijken en ik moet zeggen: een veel betere beurs dan voorgaande jaren (y). Veel minder racebanen, en een hoop nieuwe banen mogen bekijken. Voor het eerst in jaren echt tijd te kort gehad.
Mooi om de bruggen met eigen ogen te aanschouwen en leuk om ook even met de bouwer van het topstuk te praten.
Mij enthousiasme is weer compleet aangewakkerd, dus "mission completed"!
grtz, Niels
-
Kijk da's mooi!!! Daar was het ons om te doen!
We zien je draadje wel verschijnen! :D
Jeroen
-
Dat loopt hier al een tijdje (Arnhem, jaren 80. Dus als je je brug nog een keer kwijt moet...), maar het stof moet er nodig eens van af... Net sinds weken weer ff bezig geweest. Heerlijk! Nieuwe ideeen, maar eerst tijd voor de grote schoonmaak op zolder!
grtz, Niels
-
Ik heb vrijdag een bescheiden aantal foto's gemaakt,
batterij leeg en kaart vol :P
Enige bijzonder fraaie banen gezien, begonnen bij de minidio's
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_6730.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_6730.jpg)
Al vaak plaatjes hiervan gezien dus ik ben beslist niet de enige die dit kapelleke mooi vind (y)
Een erg mooie schaal 0 baan was een Engels depot met ijverig stomende locs en een Deltic die van ver
te horen was ;D wat stond dat ding te blazen...helaas hier geen foto's van :P
Ook een fraaie was deze Italiaanse modelbaan met een overtuigend gedetailleerd station
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_6735.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_6735.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_6736_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_6736_1.jpg)
Plus goederenloods en creatieve muuruitingen 8)
Verder natuurlijk met de nodige mensen kunnen praten (Sorry Frank, ik heb geen ballustrade gevonden dus ik gris er wel
eentje van een eigen loc af ;)) en nog iets meegekregen over het 3D-tekengebeuren...
Al met al was het de moeite wel waard, maar mijn treinenbudget is voor dit jaar wel op ;D
Mvg,
Tis
-
Hallo,
Ik ben afgelopen zaterdag naar Eurospoor geweest samen met mijn vriendin. Onderweg in de auto hoorde we dat het CDA-congres was in Utrecht. We hebben toen maar besloten om het laatste stuk van de reis af te leggen per trein en de auto te parkeren in Breukelen. We waren bang dat het erg druk zou zijn en dat het lastig zou zijn om te parkeren. Niks bleek uiteindelijk minder waar.
Het was aardig druk bij de kassa toen we binnenkwamen.
Gelijk heb ik maar even gekeken bij de modulebaan van Karst. Wat een mooi stukje techniek is dat geworden. Heb echt met bewondering staan kijken. De 2600 loc vond ik ook erg mooi. Ik hoop dat ik hem zelf ook zo mooi kan bouwen. Bouwpakket van het model heb ik inmiddels binnen, incl donor loc. Nu nog de moed om er aan te beginnen.
Viel me inderdaad op dat er meer dan voldoende 3700 locs te koop aangeboden werden op de beurs. Kan ik met een gerust hart dus nog even doorsparen.
De mobiele werkplaats van Kleinspoor was nu ook leverbaar, het bedrag vind ik echter aan de hoge kant. Dus voorlopig wordt deze niet aangeschaft.
Hal met handel ben ik doorheen gelopen en heb niks aangeschaft. Was ook niet naar iets specifieks op zoek.
Verder heb ik Kees-Jan van Vessem nog even de hand geschud. Hij en zijn medebouwers hebben weeer een mooie modulebaan gemaakt. Ook hier heb ik vol bewondering staan kijken.
Belgisch baan was ook van uitzonderlijke schoonheid. Mooie lange treinen met een normale snelheid. Erg mooi gemaakt, om jaloers op te worden.
Waar ik niet zoveel over lees, is de baan met alle railwerkvoertuigen. Dit vond ik toch ook een erg leuke en mooie baan. Thema is weer eens wat anders dan alle andere banen en er was veel tijd besteedt aan de details. Deze baan heb ik nog niet eerder gezien op een beurs, maar hij was zeker het bezichtigen waard. Hier kunnen een aantal andere clubs nog wat van leren. Nog even met de bouwer staan praten, o.a. omdat ik de modellen die bij de bouwer statisch op de baan staan, zelf gemotoriseerd heb gemaakt.
Verder vond ik dat er weer een aantal banen stonden die ik nu wel ken.
Wat ik erg jammer vind is dat je anno 2011 nog steeds banen tegenkomt waar de trein sneller optrekt als Vettel in zijn formule 1 racewagen en waarbij de trein voor een sein abrupt tot stilstand komt. Niet echt natuurgetrouw.
Al metal vond ik het een leuke beurs.
Mvg Maikel
-
Waar ik niet zoveel over lees, is de baan met alle railwerkvoertuigen. Dit vond ik toch ook een erg leuke en mooie baan. Thema is weer eens wat anders dan alle andere banen en er was veel tijd besteedt aan de details. Deze baan heb ik nog niet eerder gezien op een beurs, maar hij was zeker het bezichtigen waard. Hier kunnen een aantal andere clubs nog wat van leren. Nog even met de bouwer staan praten, o.a. omdat ik de modellen die bij de bouwer statisch op de baan staan, zelf gemotoriseerd heb gemaakt.
Vonden mijn zoon en ik ook. Mooi gebouwd, enigste " minpunt" was dat hij het niet had vervuild. Zijn verklaring was dat ze dat, als ze gewassen waren, er in het echie ook zo uitzagen. Hij kan het weten want volgens zijn eigen zeggen werkte hij bij Spitzke gleisbau! ;)
Je kunt in de herhaling want hij was al uitgenodigd voor Rail 2012 :)
-
Ik kijk ook met erg veel plezier terug op twee dagen in de Bruggenstand en rondlopen op de beurs!
Dank aan de andere bruggenbouwers, Jaap, Gert, Tjalling, Ted, en vooral Jeroen die de stand op poten heeft gezet, en aan alle forumleden en andere belangstellenden die ons hun goedkeuring kwamen meedelen!
Jeroen heeft gelijk dat we nu niet meteen weer met die bruggen moeten optreden. Maar meedoen aan de beurs smaakte zeker naar meer.
Misschien de volgende keer een workshop? Kartonbouw? ;D
-
Kartonbouw?
Daar waren ze toch volop mee bezig, met behulp van de lasercutter.
Zelfs een vrijwilliger van BeNeLuxspoor
(http://www.railhobby.nl/images/stories/nieuws/2011/1110/eurospoor%20verkleinde%20fotos/Eurospoor02.gif)
Naast het fröbelen aan z-spoor huisjes, heb ik inderdaad zo'n bruggetje in elkaar gezet.maar ik zat dan ook vlak naast de lasercutter ;), kon het niet laten om er 1 in elkaar te plakken.
Het bruggetje was een briljant idee van Ronald Koerts (y)
(ik schrok me het laseres, toen ik mijn "coupe" wilde gaan bijwerken op de Railhobby site ;D ;D ;D ;D)
-
Zo'n knappe kerel in de Railhobby? Word een top oplage.... ;D ;)
-
Meestal haalt de inhoud van de portal van de Railhobbysite (http://www.railhobby.nl) de papieren Railhobby editie niet.
De komende editie blijft dus houdbaar ;D
-
Ik ben dit jaar niet geweest en heb er achteraf toch EEN SPIJT VAN,nu viel het mij op nadat ik Youtube afgefietst ben dat er geen 1 keer een Combi van Hondekoppen in de Filmpjes opduikt,was er niet 1 baan waar de stellen gekoppeld reden?
Zeker nu er zoveel in omloop zijn had ik gehoopt om een fraaie Combi van een paar stellen te zien.
-
OK, ze reden dan niet, maar ze waren weldegelijk gecombineerd te zien:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_31631_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_31631_2.jpg)
Uiteraard in de bruggenstand van Beneluxspoor!
Jeroen
-
En niks nieuws onder de zon. Op de kleine banen rijdt meestal buitenlands materieel en op de grote club/module banen zijn nauwelijks actueel materieel of correcte treinsamenstellingen te vinden. Een verdwaalde sprinter of hondekop en dan houdt het zo een beetje op. Is al jáááren zo.
-
Dat was dan ook de reden dat ik dit jaar niet ben gegaan,was een beetje Eurospoormoe geworden.
Maar die beelden van die besneeuwde Duitse baan ....... :'(
-
Ook dáár reden geen hondekoppen hoor ;D maar inderdaad, dat sneeuwlandschap was echt een plaatje om te zien, echt fantastisch sfeertje en één van mijn favorieten deze editie
-
Vonden jullie niet dat sneeuw te veel glitters had....?
Jeffrey
-
Ik vond het wel. Maar dat is mijn mening.
Erik
-
Teveel glitters?
Dan moet je eens hier komen kijken hoeveel die Sneeuw Glitterd als de avond is gevallen en er een Wolkenvrije Sterrenhemel is .
We hebben het hier in het gebergte met een iets andere Sneeuw van doen als in Nederland(wij hebben hier Droge sneeuw die er dan uitziet als grote Kristallen).
Het is dan ook geen plaksneeuw,dus Sneeuwballengooien kun je dan met deze Sneeuw ook wel vergeten omdat die niet plakt.
-
ben ik dan de enige die ddie sneeuw baan echt geen hol aan vondt ?? leek wel een ouderwetse disco
Edit: nee dus , krijg je als je gestiird wordt tijdens het inkloppen van een berichtje.
en nee die glitter is niet te vergelijken met echt sneeuw, al was het alleen al door de regenboogkleuren van die glitters
-
Nee hoor, de 'losse' sneeuw die je in wintersportgebieden ziet glinstert veel meer dan de kleffe drab die we hier hebben
*Edit: da's toch geen disco man, veel te koud
-
ben ik dan de enige die ddie sneeuw baan echt geen hol aan vondt ?? leek wel een ouderwetse disco
Nee hoor ;D
Wat mij betreft ook te 'glamrock' en te vol gebouwd en een landschap uit de Fleischmann folder.
-
Hoor ik daar een uitdaging voor de volgende dio-wedstijd? ;D ;D
-
*Edit: da's toch geen disco man, veel te koud
De Sneeuwkristallen hier kunnen wel 2*4cm worden als het Koud is s´nachts en geven dan bij Zons opkomst hele fraaie lichteffecten (ook Regenboogkleuren zijn daar zeker bij).
En s´nachts ljikt alles eerder voorzien van een Blauwe gloed.
-
Die glitter komt toch (o.a.) uit zo'n Faller sneeuw pakket?
Wij willen ook een sneeuwbaan bouwen, maar ik twijfel ook een beetje of ik die glitter er in moet verwerken.
Er stonden ergere banen op Eurospoor, toch wel een tijdje naar staan kijken, maar ik had op dat moment dan ook mijn vrouw bij me, die houd erg van dat sfeertje ;)
-
Ik vindt het thema wel leuk maar vond de sneeuw te veel glinsteren..... Leuk thema voor een diorama. ;D
-
Je kunt beter niet die faller meuk gebruiken, er is wel betere glitterspray te vinden.
Bovendien is de sneeuw veel te mat (ook al zit er glitter op) daar moet toch ook wat beters voor te vinden zijn.. ooit eens met gewone witkalk een sneeuwlandje gemaakt, daarna op strategische plaatsen vernis gesproeid en dan licht beglitterd.. dat was al beter.
-
Ik vindt het thema wel leuk maar vond de sneeuw te veel glinsteren..... Leuk thema voor een diorama. ;D
Ik vrees voor een serie sneeuwlandschapjes volgend jaar... ;D ;D
-
;D ;D niet van mij..... ;)
Jeffrey
-
Als je die Glitters niet wilt moet je een Laagland baan bouwen.
Maar ik heb ze zelf ook in mijn gebergsbaan gebruikt en als ik de verlichting vol aan heb vallen ze pas op anders heballeen je glittereffect vanuit verschillende ``Blikwinkel´´.
Het stoort dan ook zeker niet zeker niet met iets gedempt Licht.
En overdag valt het niet eens op ,dan zie je her en der in het voorbij gaan iets schitteren in de Sneeuw.
-
Klassiek modelspoordilemma dit volgens mij. Veel effecten en verschijnselen uit de echte wereld laten zich niet zonder meer 87 keer verkleinen zonder verlies aan realiteit. Een keurig in hoogglans opgepoetste auto of trein ziet er in het echt fraai uit, maar zet het model ervan nooit in de hoogglans, dan wordt het gelijk speelgoed, in plaats van een fraai schaalmodel. Ik denk dat bij de sneeuwbaan hetzelfde van toepassing is, naar mijn mening.
-
ben ik dan de enige die ddie sneeuw baan echt geen hol aan vondt ?? leek wel een ouderwetse disco
Sneeuwbanen en zeker die van het type op Eurospoor met dik 'sneeuw' doen mij denken aan van die gruwelijk kitscherige kerstlandschapjes of kerstdiorama's waarvan je licht brandende liesjeuk krijgt. Jammer, alleen al door die glittergloed deze baan verder niet bekeken.
-
Op zich was het geen slechte baan, maar juist die glitter maakte het kitscherig..... ook was het materieel brandschoon en dat doet afbreuk aan het geheel.
Maar da's persoonlijk ;D ;)
-
Nog een keer.... eehhhhh ?
Martijn
-
Sneeuwbanen en zeker die van het type op Eurospoor met dik 'sneeuw' doen mij denken aan van die gruwelijk kitscherige kerstlandschapjes of kerstdiorama's waarvan je licht brandende liesjeuk krijgt.
ik mag binnenkort zo'n ding bouwen, gaaf he? ;D
-
Wellicht een beetje laat, maar ook maar mijn reactie:
Normaliter zou ik met mijn broer gan, maar die was verhindert...
Dus op de zondag maar met mijn zoontje gegaan (wordt volgende maand 3), en dan ga je toch met een heel andere insteek er naartoe.
(Bijna) niet naar handel gekeken, anders dan voor hem een setje van Thomas de Trein (Megabloks) gekocht, en Roerhoutjes bij meneer Halma. Lekker goedkoop. Mijn zoontje heeft grotendeels het programma mogen bepalen, en dus ga je toch anders kijken dan als je met een volwassene gaat kijken.
Ook ik was onder de indruk van den Belgischen baan, maar ook Schloß Neu Schansteinn zat goed in elkaar. Grappig detail was een helicoptertje dat zijn rondjes boven de baan deed.
Ik heb ook bij de kermis staan kijken (lichtjes en beweging doe het altijd goed bij kinderen), en als ik dan zie dat de zweefmolen met mach 1 draait en de draaimolen achteruit, ga ik me wel achter mij oren krabben. Toen ik de beste meneer die er bij stond er op wees dat de draaimolen niet goed om draait, was hij nog verbaasd ook... Dan kijk je ook echt naar je baan en test je alles wel heel goed...
Uiteraard was ik ook bij de Raadplaatjes meeting... Zo lang als het kleine mannetje het uithield :)
Was erg gezellig en ook niet te missen door Wesley met zijn mooie Roze trui...
Heb ook vol bewondering naar de bruggen staan kijken, en omdat het op dat moment rustig was, stond Jeroen Water het mij toe om achter de dranghekken te gaan zodat ik het van dichtbij kon bekijken. In een woord: geweldig.
Volgend jaar weer :)
-
ik mag binnenkort zo'n ding bouwen, gaaf he? ;D
Maak hem dan wel écht fout en over de top. Op elke straathoek een ongeluk met ambulance en politie, diverse brandende huizen en opgebroken wegen en de kerstbomen in lichtgevend groen. ;D
-
Wat is dit toch een inspirerend forum....laat Dolly dit alsjeblieft niet lezen ;) ;D...
-
ik mag binnenkort zo'n ding bouwen, gaaf he? ;D
Te gek! En dan allemaal lease-herpa's zonder winterbanden in de greppel, treinen met defecte zekeringen, vuurwerkgooiende jeugd etc ;D ;DSneeuwbanen en zeker die van het type op Eurospoor met dik 'sneeuw' doen mij denken aan van die gruwelijk kitscherige kerstlandschapjes of kerstdiorama's waarvan je licht brandende liesjeuk krijgt. Jammer, alleen al door die glittergloed deze baan verder niet bekeken.
Toch vind ik dat de wintersfeer er op deze baan heel goed inzat, afgezien van de sneeuwkwaliteit. Een hele witte wereld is ook eigenlijk kitsch, omdat we dat nou eenmaal associeren met kerststukjes en -diorama's. Dat stukje sfeerbeleving is voor iedereen anders, maar ik kan daar van genieten, zowel in 1:1 als op schaal..
-
Vraagje..... zijn er foto's van de prijs uitrijking Zo ja die zou ik graag hebben voor mijn boek.
Als herinnering aan de wedstrijd en het diorama Dutch Iron Works ga ik een boek laten maken met foto's van de bouw van het diorama en de stand op Eurospoor....en de Eurospoor foto's die ik heb gemaakt van de andere diorama's
Jeffrey
-
Ik heb thuis nog een (beetje) bewogen foto van jou liggen als het goed is ;)
Zodra ik thuis ben zal ik die even mailen ok?
gr. Viktor
-
top... (y).. thx...
Jeffrey
-
Vraagje..... zijn er foto's van de prijs uitrijking Zo ja die zou ik graag hebben voor mijn boek.
Jeffrey
Volgens mij hebben wij er ook nog eentje... zal eens kijken!
-
Ik heb thuis nog een (beetje) bewogen foto van jou liggen als het goed is ;)
gr. Viktor
een bewogen foto....dan moet het onderwerp wel GTST-achtig zijn. 8) ;D
-
U heeft mail ;)
-
dank u wel..... (y)
Jeffrey
-
Volgens mij hebben wij er ook nog eentje... zal eens kijken!
Dit was jij, met de lichte trui? ;):
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/jeffrey2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/jeffrey2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/jeffrey1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/jeffrey1.jpg)
Ik stuur de originelen graag naar je op. Doe me even je email adres op ronaldhalma (at) gmail.com.
-
Haha.. loop ik ook even midden over die foto ;D
-
Rare jongens hoor die Beneluxers. :-X
Groet Jaap
-
Vooral die rechtse met die bril ;D
vrgr Steef
-
Toch vind ik dat de wintersfeer er op deze baan heel goed inzat, afgezien van de sneeuwkwaliteit.
Ik heb even met de makers staan praten hoe ze dit gemaakt hadden. De basis is wit gips waar een laagje matte witte verf overheen gaat. Dan wordt er met lijm die delen die verse sneeuw moeten voorstellen bewerkt en strooien ze gemalen glas. Dus de wegen ectera is alleen gips met verflaagje.
Marc
-
Vooral die rechtse met die bril ;D
vrgr Steef
Wie? ::)
-
Ik zie heelveel brillen op de fotos :)
-
Denk dat ik mijn bril nu niet op heb ;D
-
ben ik dan de enige die ddie sneeuw baan echt geen hol aan vondt ?? leek wel een ouderwetse disco
Edit: nee dus , krijg je als je gestiird wordt tijdens het inkloppen van een berichtje.
en nee die glitter is niet te vergelijken met echt sneeuw, al was het alleen al door de regenboogkleuren van die glitters
Marty je hebt gelijk. Het lijkt zo makkelijk een sneeuwlandschap maar het is ongelooflijk moeilijk en zeker voor een dergelijke grote baan. Je moet consequent zijn met alles en ook het lef hebben je rijdend materiaal aan te passen aan de winterse omstandigheden. De kwaliteit van het gebruikte sneeuw vond ik van zeer bedenkelijk niveau. Te veel glinster en het lijkt niet op echte sneeuw. Ik begin er niet aan.
Hugo
-
Hugo, het sneeuwt ook wel eens in de Kempen hoor.....
-
Ik stuur de originelen graag naar je op.
Die originelen zou ik ook niet thuis willen bewaren ;D
-
Hoi allemaal,
Ik was eigenlijk wel benieuwd of het er nou echt rustiger was op de zondag dan op andere jaren?
Ik was deze keer met mijn kleinzoon van 2+ in een buggie en had niet verwacht dat ik overal zo makkelijk bij kon komen.
Later bij de handel konden we ook overal zo langs en door lopen, maar het kan ook aan mij liggen omdat zo'n kleintje ook alle aandacht nodig heeft. Maar ik ben wel benieuwd of anderen dit ook zo ervaren hebben, verder was het er erg leuk en ik kom zeker volgend jaar weer.
Groet,
Ron
-
Klopt helemaal, het was zondag een stuk rustiger.
Normaal zou dat een drukke dag moeten zijn (heel veel mensen hebben vrij, en hoeven geen boodschappen meer te doen).
Maar dit jaar viel dat tegen...
-
Kweetniet hoe het dit jaar op zondag was in de loop van de middag, maar op vroegere €spoor-beurzen begonnen sommige handelaren al om 15.00 uur in te pakken. Als ik dan nog wat vroeg, keken ze me verstoord aan met een blik van: "Wat mot jij nou nog?"
Mvg,
Henk
-
Samen met Ronald ben ik nu nog Eurospoor 2011 aan het evalueren
Waarom niet met alle deelnemers? Toen Sander het nog organiseerde lag er daags na Eursopoor al een evaluatieformulier in de virtuele brievenbus... Dat heb ik dit jaar gemist...
-
Heb je je gemistpoes e-mailaccountje ook gecheckt? ;D
Gr. Dave
-
dwars filmpje gevonden, wel de beneluxspoor.net stand te zien
http://www.flabber.nl/weblog/video/buitenbeeld-bij-de-treintjesbeurs-9670
-
;D
-
Inderdaad.. weet gelijk weer waarom ik me zo thuis voel tussen dat treinenvolk, allemaal loco ;D
-
Heerlijk filmpje ;)
-
Het ergste is nog dat die marklinisten dan ook zo erg door het beeld heen lopen ;D
Endat al gelijk bij de eerste openingsshot ... ;D ;D ;D
Jan-Peter
-
Een leuk filmpje (y)
In het begin wordt een man geintervieuwd bij de Beneluxspoor-stand, als je dan naar rechts kijkt zie je een kale (knappe)kerel op zijn hurken zitten te kijken naar de airbrush-demo waar zijn zoon aan het werk is ;D (y) ;D
gr. Henk en Rick
-
Nou, dat was weer op zoek naar clichés voor dat filmpje. ::)
-
Wat? ben je een märklinrijder? :o ;D
Ja, maar nou heb ik ook niet het idee dat we die site zo serieus moeten nemen...
gr. Viktor
-
;D ;D o heerlijk ;D ;D