BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: walter.delmee op 09 January 2021, 09:40:34
-
Beste forumleden,
Sinds gisteren ben ik in het bezit van dit treinstel. Echter de handleiding ontbreekt. Het treinstel is volgens de informatie op internet digitaal. Zowel onder de motorwagen als onder de bijwagen zitten dipswitches.
Ik kan op internet geen handleiding vinden.
Het openmaken van de motorwagen heeft nu mijn voorkeur nog niet, gezien deze niet gebruiksvriendelijk geassembleerd is. Bij openen is kans op schade is redelijk aanwezig.
Mij is niet duidelijk hoe ik e.e.a. kan instellen.
Uitlezen met de ESU lokprogrammer lukt niet.
Is er iemand die hier verder informatie over heeft?
Mvg. Walter
-
Walter, ik zal de handleiding voor je scannen. Het openmaken van het ding is/was inderdaad een crime.
Freek.
-
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/scan0001_6.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/scan0001_6.jpg)
-
Bij het uitlezen van "de dekoder" de motorwagen en de stuurstand niet tegelijk op het spoor zetten. In beide zit (als het goed is tenminste) een dekoder en twee tegeljk uitlezen zal niet gaan.
Zoals uitgeleverd door Liliput was dit stel alleen digitaal voorbereid, dus zonder ingebouwde dekoders.
Freek.
-
Beste Freek,
Bedankt voor uw snelle recatie. Hier ben ik al mee geholpen.
Ben benieuwd of de decoder ook werkt, aanwezig is. De bijwagen kon ik wel uitlezen.
Mvg Walter
-
Beste mensen,
Helaas is het treinstel niet voorzien van een decoder.
Het dak voorzichtig geopend. (3 nokjes aan elke kant indrukken). Zal het treinstel tzt van decoders voorzien.
Mogelijk kan dan ook het licht van de rijtuigverlichting gedimd worden.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_4671.jpeg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_4671.jpeg)
Mvg Walter