BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: borotof op 19 December 2020, 12:16:44

Titel: ESU LokPilot gaat 1,5s aan, dan 1,5s uit (motor en verlichting)?
Bericht door: borotof op 19 December 2020, 12:16:44
Mijn Esslinger triebwagen voorzien van een lokpilot 4 gaat afwisselend aan en uit (zowel motor als verlichting) in een ritme van ca 1,5 sec aan, 1,5 seconden uit. Is ineens begonnen, decoder reset gedaan uiteraard, probleem blijft. Het vreemde is dat ie het alleen op m'n baan gestuurd door mrdirect doet en niet op m'n programmeerspoor met ms2, dus kortsluiting kan ik uitsluiten. Zoals gezegd, spontaan begonnen hiermee, heeft het altijd gewoon gedaan. Iemand een id ? ps  analoog herkenning uitgeschakeld, dat wil nog wel eens een probleem oplossen.
Titel: Re: vreemd decoder probleem
Bericht door: spock op 19 December 2020, 16:09:05
En wat gebeurt er als je het adres van de decoder veranderd?

Mvg spock
Titel: Re: vreemd decoder probleem
Bericht door: Gerke op 19 December 2020, 16:14:51
Duid knipperen niet op overbelasting?
Titel: Re: vreemd decoder probleem
Bericht door: borotof op 19 December 2020, 16:23:47
Nee, want bij de ms2 doet ie het gewoon.
Titel: Re: vreemd decoder probleem
Bericht door: borotof op 19 December 2020, 16:26:10
En wat gebeurt er als je het adres van de decoder veranderd?

Mvg spock

Tot mijn volle verbazing probleem voorbij  :D Zal het ook nog eens terugveranderen, heeft tenslotte altijd gewerkt.

grtz rob
Titel: Re: vreemd decoder probleem
Bericht door: Biesje op 19 December 2020, 16:55:06
Staat er misschien een andere trein met zelfde adres op de baan? Ik heb het wel eens als ik bv motorola adres 3 en dcc adres 3 tegelijk gebruik in een mobile station bij het testen van modellen. Dan krijgt de (multiprotocol) decoder tegenstellende opdrachten en gaat ie gek doen.

Mvg,

Robert
Titel: Re: ESU LokPilot gaat 1,5s aan, dan 1,5s uit (motor en verlichting)?
Bericht door: borotof op 20 December 2020, 11:05:45
Nope, ging van het ene op het andere moment. Als ik een andere lok op hetzelfde adres programmeer (68) doet die hetzelfde. Conclusie : zal een bitje in MRdirect zijn omgevallen. Kan er wel mee leven, decoder is iig niet defect.