BeneluxSpoor.net forum
		Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Daan001 op 11 November 2020, 16:45:29
		
			
			- 
				Hallo allemaal, 
Heeft iemand goede ervaringen voor een service die oude FLM loks ombouwt van analoog naar digitaal inclusief de benodigde aanpassingen aan het motorblok (isolatie schildje, etc)? 
Ik heb zelf een aantal oude FLM loks en twijfel deze te verkopen maar wil ze eigenlijk wel houden en digitaal maken. 
Zou ik het zelf kunnen? Wellicht wel met enige moeite.. Maar de tijd ontbreekt me ook een beetje momenteel en wil eens een baan bouwen. Wellicht kan ik dit laten doen door iemand voor een vergoeding. 
Groeten, Daan 
			 
			
			- 
				PB gestuurd.
Mvg, Erich
			 
			
			- 
				Ik ben hier ook wel geïnteresseerd in.
PeterC
			 
			
			- 
				Zelfde PB naar jou gestuurd Peter  :)
Mvg, Erich
			 
			
			- 
				Hallo,
Je zou eens bij bentink in apeldoorn kunnen informeren.
succes jandcargo
			 
			
			- 
				Oude Fleischmann locs zijn prima digitaal te maken. Er moet meestal een nieuwe motorplaat op. Soms moet er extra ruimte geschapen worden voor de decoder. En bij Bentink gaat dat zeker goed. Heb ik ook goede ervaringen mee. Ze zijn digitaal(maar vast ook analoog) gezien erg kundig!
			
 
			
			- 
				Voor de mensen in de omgeving van Gorcum kan ik René Muilwijk aanbevelen  (y)
Nog een eigenaar/modelbouwer met eigen deskundige reparatieafdeling.
https://www.muilwijkmodelbouw.nl/
Mvg, Erich
P.S. geen aandelen, maar wel mijn vaste leverancier van model treinen en auto's e.d.