BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Elektronica en analoog => Topic gestart door: haes op 10 September 2020, 10:19:43

Titel: Faller micro servo aansturen
Bericht door: haes op 10 September 2020, 10:19:43
Ik heb een Faller wagon draaischijfje gekocht met een micro servo erbij. Deze kan ik niet met mijn huidige servotester(CCPM servo consistency master) tot bewegen krijgen. Alle andere servo's reageren wel hierop. Heeft iemand hier ervaring mee, dwz kan je deze servo alleen aansturen met de door Faller aangeraden'(180725   Servosteuerung) of is deze helaas overleden(nieuw uit doos nooit gebruikt)

Gr Hans
Titel: Re: Faller micro server aansturen
Bericht door: Klaas Zondervan op 10 September 2020, 10:21:48
Ik heb geen antwoord op de vraag.
Maar verander in de topictitel server door servo.
Titel: Re: Faller micro server aansturen
Bericht door: NL-modelspoor op 10 September 2020, 12:41:50
Ik heb een Faller hondenhok met micro servo. En die stuur ik gewoon aan met een Atmel microcontroller. Dus je zit niet vast aan Faller. Het is gewoon een servo als alle andere.
Titel: Re: Faller micro servo aansturen
Bericht door: haes op 10 September 2020, 13:25:36
Koptekst aangepast(spellingscontrole) Maar het probleem bleef. Nu gesloopt en de motor reageert pas (op 5 volt) als ik hem een aantal keer handmatig heb rondgedraaid. ik bestel wel een nieuwe. heeft iemand een alternatief voor deze servo(dus niet van Faller). Mijn Sg 90 passen niet in fallers houder en anders moet ik die vervangen

Groet, Hans
Titel: Re: Faller micro servo aansturen
Bericht door: bellejt op 10 September 2020, 15:45:36
je hebt toch garantie ? Mailtje naar faller kan veel doen of naar winkelier.
Titel: Re: Faller micro servo aansturen
Bericht door: haes op 10 September 2020, 16:48:52
JA ik heb nog garantie, maar de bon weggegooid...De nieuwe is al besteld en de oude gesloopt. Leuk motortje voor een van mijn projecten(oersik in N motoriseren)
Titel: Re: Faller micro servo aansturen
Bericht door: NL-modelspoor op 10 September 2020, 19:05:28
Denk dat een Faller servo overeenkomt met een Servo GH-S43A voor wat betreft de maat. Maar een GH-S37A zal denk ik ook wel passen.
Titel: Re: Faller micro servo aansturen
Bericht door: 72sonett op 11 September 2020, 00:55:43
... de bon weggegooid...De nieuwe is al besteld

Dan krijg je dus weer een nieuwe bon ook, kun je die gebruiken.
Citaat
en de oude gesloopt.
Ow... iets te snel.
Titel: Re: Faller micro servo aansturen
Bericht door: NL-modelspoor op 11 September 2020, 07:45:19
Ach zo duur zijn die dingen nu ook weer niet in China, en daar komen die van Faller uiteindelijk toch ook gewoon vandaan.  ::)
Titel: Re: Faller micro servo aansturen
Bericht door: haes op 11 September 2020, 08:14:54
Allen dank voor het meedenken.
De resultaten laat ik jullie weten

Gr Hans